Vörösmarty [Mihály] minden munkái I-II. köt. Rendezte és a jegyzeteket kísérte: Gyulai Pál. Pest,1964, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.), 1 (Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós(1810-1898) rajza alapján metszette Axmann, acélmetszet) t. + 8+252+8+318 p. Korabeli átkötött félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos címképpel, régi intézményi bélyegzésekkel.
Majthényi György: Esteli énekek. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, kopottas állapotban. A dedikáció címzettje Antal Sándor (Nagyvárad, 1882. ? koncentrációs tábor, 1944) újságíró, költő, aki Ady Endre köreihez tartozott. 1908-ban előszót írt a Holnapantológia első kötetéhez.
Garai Gábor: Emberi szertartás. [Versek és műfordítások.] (Dedikált.) Budapest, 1960. Magvető Könyvkiadó (Szabadság Lapnyomda, Debrecen). 178 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Fischer Mártának szeretettel: Garai Gábor. Bp. 1961. jan. 13". Garai Gábor költő, szerkesztő, műfordító harmadik verseskötete. Tezla 4374. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, színes, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.