Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

21252.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szántó Judit: Napló és visszaemlékezés. Bp., 1986, Műzsák-PIM. Első kiadás.
21253.

Rufpreis:
1 200 HUF

21254.

Rufpreis:
1 200 HUF

21255.

Rufpreis:
5 000 HUF

Birk-Kódex 1474. Az elmék hasonmása, betűhű olvasata és latin megfelelője. Bevezetéssel ellátva közzéteszi: Pusztai István. Codies Hungarici V. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó, 81+1 p. Oldalszámozáson belül 8 oldalnyi fekete-fehér fakszimilével. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban. Megjelent 700 példányban.
21256.

Rufpreis:
2 800 HUF

21257.

Rufpreis:
3 000 HUF

21258.

Rufpreis:
1 800 HUF

Majthényi György: Esteli énekek. DEDIKÁLT! Félvászon kötés, kopottas állapotban. A dedikáció címzettje Antal Sándor (Nagyvárad, 1882. ? koncentrációs tábor, 1944) újságíró, költő, aki Ady Endre köreihez tartozott. 1908-ban előszót írt a Holnapantológia első kötetéhez.
21259.

Rufpreis:
1 600 HUF

21260.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kiss Dezső 2 darab verseskötete: Lepkemesék 1935 + Hazám 1925. Sérült, javított papírkötés.
21261.

Rufpreis:
1 000 HUF

21262.

Rufpreis:
2 800 HUF

21263.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF