Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Pietsch Lajos: Angela Merkel, az első. Egy kancellár portréja. [Bp.], 2014., Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
21120.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fekete István: Köd. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval.
21121.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21122.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lane, Margaret: Wallace tüneményes életének regénye. Bp., Attika. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
21123.

Rufpreis:
1 400 HUF

Thomas Mann: Tonio Kröger * Úr és kutya. Bp., Béta Irodalmi Rt. Kiadói sérült papírkötés, kopottas állapotban.
21124.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benjámin László: A betüöntők diadala. Versek. A szerző, Benjámin László (1915-1986) által DEDIKÁLT példány! Bp., 1946, Népszava. Kiadói papírkötés, sérült és hiányos gerinccel, foltos és kissé sérült borítóval. A tételhez tartozik Benjámin László kiáltvány az emberiséghez c. gépelt kézirata, gépelt aláírással.
21125.

Rufpreis:
2 400 HUF

Márai Sándor: Kabala. Bp., 1936, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21126.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dénes Zsófia: Élet helyett órák. Egy fejezet Ady életéből. Bp., [1939], Pantheon. Kopott, foltos egészvászon kötés.
21127.

Rufpreis:
2 400 HUF

[Meszlényi Lajos] Nemíró: A nem igen tisztelt házból. Szabadon Mikszáth Kálmán után. Székesfehérvár, 1888, Székesfehérvár és Vidéke Könyvnyomdája, 47+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos, a gerincnél javított borítóval, néhány kissé sérült lappal, szamárfüles lapokkal. A függetlenségi párti képviselő Meszlényi Lajos 1888. májusában, ,,Nemíró" álnéven kiadott verses pamflete az egy évvel korábban képviselői mandátumot szerzett Mikszáth Kálmán politikai karrierjére reflektált szatirikus, élcelődő hangnemben.
21128.

Rufpreis:
2 000 HUF

21129.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fenyő László: Elveszett évek. Versek. A szerző, Fenyő László (1902-1945) költő, műfordító, kritikus által DEDIKÁLT példány! Bp., 1926., Globus-ny., 94 p. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval. Számozott, 14. számú példány.
21130.

Rufpreis:
4 000 HUF

21131.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF