https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Thiery H. Ilona: A kör bezárul. Regény. DEDIKÁLT! Youngstown, én., Katolikus Magyarok Vasárnapja - Szerzői. Emigráns kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.
1
21132.

Thiery H. Ilona: A kör bezárul. Regény. DEDIKÁLT! Youngstown, én., Katolikus Magyarok Vasárnapja - Szerzői. Emigráns kiadás! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Halász Péter: Tatárok a Széna-téren. Regény. Rodostó-kiadó. Niagara Falls, é.n. (cca 1960), Victoria Press, 256 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt, kopott borítóval.
1
21133.

Halász Péter: Tatárok a Széna-téren. Regény. Rodostó-kiadó. Niagara Falls, é.n. (cca 1960), Victoria Press, 256 p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötésben, szakadt, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.
1
21134.

Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.
1
21135.

Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy János: A római militia limitaneára vonatkozó adatok filológiai vizsgálata. A magyarság kapcsolatai a görög-római művelődsésel. Dolgozatok a debreceni Tisza István Tudományegyetem Görög-Latin Philologiai Szemináriumából. IV. füzet. Debrecen, 1938, Debreceni Református Kollégiumi Tanérképző. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.
1
21136.

Nagy János: A római militia limitaneára vonatkozó adatok filológiai vizsgálata. A magyarság kapcsolatai a görög-római művelődsésel. Dolgozatok a debreceni Tisza István Tudományegyetem Görög-Latin Philologiai Szemináriumából. IV. füzet. Debrecen, 1938, Debreceni Református Kollégiumi Tanérképző. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
600 HUF
1,63
EUR
,
1,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
1
21137.

Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
1
21138.

Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.
1
21139.

Szabó Dezső: Segítség! Regény Három kötetben. I. kötet. Bp., é.n., Genius. Kiadói aranyozott, foltos egészvászon-kötésben. A címoldalon jegyzettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
1
21140.

Drasche-Lázár Alfréd: Azaldár. Egyetemes Regénytár. + Ludwig Wolff: Csak hat hónap még az élet. Ford.: Fodor Mária. (Mutatvány az Egyetemes regénytár uj regényéből.) Bp., [1925], Singer és Wolfner, 69+(1) p.; 10+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Catalogus Manuscriptorum Bibliothecae Reg. Scient. Universitatis Budapestinensis. Tomus II. Pars IV. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula Ad Tomum II. Catalogi Manuscriptorum Bibliothecae Regiae Scientiarum Universitatis Budapestinensis. Bp., 1910, Typis Typographiae Universitatis Reg. Scient. Latin nyelven. 280 p. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották (helytelenül a a hátoldalára), előzéklapon és címlapon Genersich Antal Prof. hagyatékából bélyegzővel, néhány lapon tollas jelöléssel.
1
21141.

Catalogus Manuscriptorum Bibliothecae Reg. Scient. Universitatis Budapestinensis. Tomus II. Pars IV. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula. Index Alphabeticus Et Chronologicus Cum Tabula Ad Tomum II. Catalogi Manuscriptorum Bibliothecae Regiae Scientiarum Universitatis Budapestinensis. Bp., 1910, Typis Typographiae Universitatis Reg. Scient. Latin nyelven. 280 p. Későbbi félvászon kötésben, az eredeti papírborítót a borítóra ragasztották (helytelenül a a hátoldalára), előzéklapon és címlapon Genersich Antal Prof. hagyatékából bélyegzővel, néhány lapon tollas jelöléssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Varga Sándor: A Magyar könyvkereskedők Egyletének alapítása. Bp., 1980. Kiadói papírkötésben.
1
21142.

Varga Sándor: A Magyar könyvkereskedők Egyletének alapítása. Bp., 1980. Kiadói papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel
1
21143.

Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerzői. Kiadói vászon kötésben ragasztott gerinccel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse