Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 481
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3211487
21048
476
Komáromi János: Harangoz a mult. Bp., é.n., Genius. Kiadói illusztrált papírkötés, gerincen apró felületi sérüléssel, borítón apró szakadásokkal és hátoldalán halvány ázásnyommal.
3206204
21049
476
Tilinkó. Kemény János, Komáromi János, Kosztolányi Dezső, Márai Sándor, Mécs László, Móra Ferenc, Nyírő József, és Tamási Áron. Bp., 1939, Révai, 139+5 p. Számozott, 749. számú példány. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. 3206213
21050
476
Else Lasker-Schüler: Villogó kavicson. Bp., 1972, Európa, papírkötés. Utószó: Hajnal Gábor. A szerző által DEDIKÁLT.
3165523
21051
476
900
Csegezi József: Dikics. A szerző által DEDIKÁLT! H.n., é.n., k.n. Kiadói papírkötés, elülső papírborító egy része elválóban.
3147746
21052
476
Karácsony Sándor önállóan megjelent műveinek bibliográfiája. Összeáll.: Karacs Zsigmond. Debrecen, 1986, (Megyei Könyvtár sokszorosító műhelye-ny.), 38+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis folttal. Megjelent 500 példányban.
3147565
21053
476
Náday Nagy Ferenc: Örök tűzben. Vers és próza. (DEDIKÁLT). Hárfa Könyvek. Bp., 1944, Gonda Könyvkiadó (Urbányi István-ny.), 47+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
3147589
21054
476
2200
Botos Ferenc 3 db DEDIKÁLT verseskötete: Szélforgó. Válogatott versek és versprózák. Bp., 2009, Uránusz. Kiadói papírkötés. + Szélforgó. (Kézirat). Bp.-Tata, 2007, szerzői magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. + Kíméleti vízfelület. Bp., 2006, szerzői magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Mindhárom kötet a szerző által DEDIKÁLT.
3147924
21055
476
Forray Zoltán Tamás: Árpád a papkirály és a mágusok titkai. H.n., 1994, szerzői magánkiadás. Kiadói tűzött papírkötés. 3147725
21056
476
Oberten János: Rókaszelídítés. Temesvár, 1984, Facla. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
3172122
21057
476
Fülöp János: Tövis. DEDIKÁLT! 1962, Szépirodalmi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3171901
21058
476
Pásztor Ferenc: Egy rádió elnémul. Bp., 1962, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, tulajdonosi bejegyzéssel, kopottas állapotban.
3171873
21059
476
Kóbor József: A mélyből jöttem. DEDIKÁLT! 1993, Kner. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF