Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Kukorelly Endre: Mennyit hibázok, te úristen. DEDIKÁLT! Pozsony, 2010., Kalligram. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21036.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jules Lemaitre: A királyok. Regények. Ford.: Schöpflin Aladár. Bp., 1911, Franklin. Kiadói papírkötés,
21037.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kner Nyomdaipari Múzeum 2 füzete (13., és 19. füzete):   Szabó Ferenc: A Békési Drechsel Nyomda történetének vázlata 1895-1920. / Petőcz Károly. Drechsel Géza nyomdájának mintakönyve.;   Kőszegfalvi Ferenc: Adatok a hódmezővásárhelyi nyomdászat, sajtó és könyvkiadás történetéhez 1852-1944.  Békéscsaba-Gyoma, 1989-1991, Kner Nyomdaipari Múzeum. Kiadói papírkötések.
21038.

Rufpreis:
1 800 HUF

21039.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fábry Zoltán: Stószi délelőttök. (Dedikált!) Pozsony, 1968, Madách Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban. A szerző, Fábry Zoltán (1897-1970) felvidéki magyar író, kritikus által Kövendi Judit (1928-1987) újságíró részére dedikált példány.
21040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Berzeviczy Albert: Gróf Széchenyi István munkáiból. Sajtó alá rend., bevezetéssel, szemelvényekkel és irodalomjegyzékkel látta el - - . II. köt. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 356+(2) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
21041.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tollas Tibor: Évgyűrűk -- versei. München, 1979. Nemzetőr, Kiadói kartonált papírkötésben 96p. DEDIKÁLT!
21042.

Rufpreis:
1 600 HUF

Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Bp., 2006, Szent István Társulat, kartonált papírkötés. Benne Kuklay Antal Pilinszky-szakértő ajándékozási soraival.
21043.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paul Reboux: Lepketánc. Bp., é.n., Genius. Belső kötéstáblán Haranghy Jenőék könyve ex librissel, a címlapon Haranghy Jenő grafikus, festőművész autográf aláírásával. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kevés lapon ceruzás jelöléssel.
21044.

Rufpreis:
1 400 HUF

Szentiványi Jenő: Lengyel sasfiókok. Petry Béla rajzaival. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 242p. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben, kopott gerinccel, kopott és foltos borítóval, laza kötéssel, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal.
21045.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kozma Dezső: Magyar irodalom a XIX. század második felében (1849-1905.) Bucuresti, 1980, Editura Didactica Si Pedagogica. Kiadói papírkötés, a borítón kopásnyomokkal.
21046.

Rufpreis:
2 800 HUF

George du Maurier: Trilby. Bp., 1897, Pallas. 3. olcsó kiadás. 401 p. Későbbi aranyozott gerincű félvászon-kötésben, az eredeti kissé foltos papírborító bekötve, sérült gerinccel, kopott borítóval, márványozott lapélekkel.
21047.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF