1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Szentiványi Jenő: Lengyel sasfiókok. Petry Béla rajzaival. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. 242p. Kiadói, színes, illusztrált félvászon kötésben, kopott gerinccel, kopott és foltos borítóval, laza kötéssel, előzéklapon korabeli ajándékozási sorokkal.