Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Zágoni Ferenc 3 DEDIKÁLT műve:   Kitérő. Bp., 1965, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Rozsda. Bp., 1971, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Emberek, utak, sorsok. Bp., 1974, Kozmosz. Kiadói papírkötés.;
21348.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wass Albert 2 műve: Halálos köd Holtember partján. Bp., 1990, Pallas Lap- és Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Elvész a nyom. Pomáz, 2003, Kráter Műhely Egyesület. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban
21349.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

21350.

Rufpreis:
2 000 HUF

Shakespeare válogatott drámái. Mészöly Dezső fordításába. Bp., 1998, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21351.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szerb Antal: Utas és holdvilág. Magyar Regények. (Bp., 1937), Délvidéki Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (Révai-ny.), 295+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Az első kiadással (Révai Testvérek) egy évben megjelent kiadás.
21352.

Rufpreis:
1 200 HUF

Magyar Irodalom Jelesei sorozat 5 darab kötete. Kerekesházy József: Lipsz. Bókay János: A balek. Gáspár Jenő: Szonáta. Vaszary Gábor: Szegény fiatalok. Balassa Imre: Moliére. Bp., 1938-1940, Singer és Wolfner, néhol kopott félvászon kötésben.
21353.

Rufpreis:
1 600 HUF

Verne, Jules: Grant kapitány gyermekei. I-II. kötet. Bp., 1901, Eisler. Kiadói félvászon kötés, viseltes állapotban.
21354.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kecskés Pál: A bölcselet története főbb vonásaiban. Bp., 1943, Szent István Társulat, 712 p. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, Tulajdonosi névbejegyzéssel
21355.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tandori Dezső: A feltételes megálló. Bp., 2009, Scolar, kiadói kartonált papírkötés, enyhén sérült papír védőborítóval.
21356.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

21357.

Rufpreis:
2 000 HUF

21358.

Rufpreis:
2 000 HUF

Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Sok száz szövegképpel és 88 képes táblával. Bp., 1927, Győző Andor. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, enyhén kopott gerinc
21359.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF