Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

21384.

Rufpreis:
800 HUF

Abulkászim Manszúr Firdauszí: Királyok könyve. [Sáhnáme]. Ford.: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, részben kissé fakó borítóval, kiadói papír védőborítóban. Számozott (1282./2000) példány.
21385.

Rufpreis:
1 000 HUF

21386.

Rufpreis:
1 000 HUF

21387.

Rufpreis:
1 600 HUF

21388.

Rufpreis:
1 400 HUF

Csoóri Sándor: Várakozás a tavaszban. Szőts István filmrendezőnek DEDIKÁLT! Bp., 1983, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, ázott, így a borító ráragadt a kötéstáblákra.
21389.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Ladányi Miska szerk: A magyar ipar almanachja 1930. Bp, 1930, "Magyar ipar almanachja" kiadóhivatala, sérült aranyozott egészvászon kötés, sérült könyvtest.
21390.

Rufpreis:
1 400 HUF

Halhatatlan Könyvek 3 kötete: Ilja Ehrenburg: Jeanne szerelme I-II., Abel Hermant: Egy dédanya vallomásai.
21391.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lagerlöf, [Selma] Zelma: Az Antikrisztus csodái. I-II. köt. Ford.: Pogány Kázmér. Bp., [1910], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 262+(2) p.; 282+(2) p. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, az I. kötet gerince és elülső szennylapja sérült.
21392.

Rufpreis:
1 400 HUF

Képviselő úr, öné a szó! Horváth Béla országgyűlési beszédei. Bp., 2023, Neumann Lapkiadó és Kommunikációs Kft. Kiadói kartonált papírkötés.
21393.

Rufpreis:
1 800 HUF

Esterházy Péter: Esti. Bp., 2010, Magvető, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21395.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Halhatatlan szerelem. Öt fejezet a szerelemről. Válogatás kétezer év szerelmes írásaiból. Vál., szöveggondozás, szerk.: Vágó Zsuzsanna. A kötetben található rajzok és grafikák Papp Oszkár festőművész munkái. Bp.,1993., Kassák Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés,az egyik fejezetkezdő illusztrációba belerajzoltak.
21396.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF