Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 481

Döbrentei Kornél: Kardélen. Versek a megmaradásért. Bp., 2003, Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
21168.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mészáros József János: Szüreti karnevál. Gyalogos bortúrák a Balaton-felvidéken. 1989-2019. Bp., 2019, AB ART. Kiadói papírkötés.
21169.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szíj Rezső: Szalay Károly. A szerző, Szíj Rezső (1915-2006) művelődés- és irodalomtörténész, művészeti író által Molnár József (1918-2009) emigráns magyar író, könyvkiadó, nyomdász, a (Új) Látóhatár folyóirat és az Aurora Kiadó szerkesztője részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1991, Szenczi Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
21170.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csiky Ágnes Mária: Medvetánc, Titkos krónika, Mónár Anna. A szerző, Csiky Ágnes Mária (1918-2004) író, költő, műfordító által Molnár József (1918-2009) emigráns magyar író, könyvkiadó, nyomdász, a (Új) Látóhatár folyóirat és az Aurora Kiadó szerkesztője részére DEDIKÁLT példány. Szeged, 1987, Szegedi Nyomda. Kiadói papírkötés.
21171.

Rufpreis:
2 000 HUF

21172.

Rufpreis:
800 HUF

21173.

Rufpreis:
1 600 HUF

Virraszt a magyar lélek. A Keresztény Nemzeti Liga nemzetpolitikai estjén elhangzott előadások. Írták és elmondották: Bíró Zoltán, Dr. Ravasz László, Kelemen Krizosztom, Dr. Liptay Lajos, Dr. Vladár Gábor. Bp., 1943., Keresztény Nemzeti Liga,(Athenaeum-ny.), 29 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
21174.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fábián Gyula: A vörössipkás diákok. Biczó András rajzaival. Bp., [1948], Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval
21175.

Rufpreis:
1 400 HUF

Mao Ce-Tung 21 verse. Bp., 1959, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, javított védőborítóval, egyébként jó állapotban.
21176.

Rufpreis:
1 600 HUF

Petrichevich Horváth Lázár: Lord Byron élete és munkái. I-III. kötet. (Egybekötve.) I. köt.: Byron lord élete. II. köt.: Manfred. (Dráma.) III. köt.: Mazeppa. Az álom. Óda. A becsület érdemkeresztjéhez. Vegyes költemények. Petrichevich Horváth Lázár munkái I-III. Pest, 1842., Landerer és Heckenast, 10+169+1;+XII+134+4;+12+154+2 p. Korabeli egészvászon-kötés, hiányzó címképpel, foxing foltos lapokkal.
21177.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fejes Endre: Rozsdatemető. Kéktiszta szerelem. DEDIKÁLT! 30 év. Bp., 1976., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21178.

Rufpreis:
4 000 HUF

21179.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF