Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

L[ev] Ny[ikolajevics] Tolsztoj levelei 1848-1910. P. A. Szergejenko nyomán válogatta, oroszból fordította és bevezette: Görög Imre. Documenta Humana. Bp., [1923], Fővárosi Könyvkiadó Rt., 255+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Lázár Miklós).
21311.

Rufpreis:
1 000 HUF

21312.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rostand, Edmond: Don Juan utolsó éjszakája. Drámai költemény két részben, előjátékkal. Írta: - -. Fordította: Kállay Miklós. Bp., (1921.), Genius, 101, [3] p. Kiadói vászonkötésben, szép állapotban. Számozatlan példány.
21313.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Garai László: József Attila identitásai. Alkotáspszichológiai esettanulmány. Bp., 2005. Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény. 170p. Kiadói papírkötésben
21314.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ágoston Julián: Fekete remeteségem. (Eger), Az 1938-as kiadás 1991-es reprintje. Sorszámozott 171/1000. 150p. Kiadói kartonálásban
21315.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dan Bar-el and Graham Ross: Alphabetter. US. 2006. Orca Book. Aláírt példány. 32p. Képes betű tanuló könyv
21316.

Rufpreis:
2 800 HUF

21317.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. DEDIKÁLT! Újvidék, 2021, Forum. A kötet képeket és dokumentumokat is tartalmaz, amelyek a magyar kiadásban nem szerepelnek! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21318.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Vadnai László: Hacsek és Sajó. A sportról és a színházról. Bp., 1935, Hacsek és Sajó Könyvek Kiadója. Kiadói papírkötés, foltos, kisebb szakadásokkal, kopottas állapotban.
21319.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Vitale, Serena: A jégpalota. Húsz rövid történet Oroszországról. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21320.

Rufpreis:
1 800 HUF

Spiró György: Kémjelentés. Novellák. Bp., 2011, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban + Spiró György: Diavolina. Bp., 2015, Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21321.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gvadányi József: Badalai quártélyozás. Bp.-Beregszász, 1999, Minerva Műhely. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21322.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF