L[ev] Ny[ikolajevics] Tolsztoj levelei 1848-1910. P. A. Szergejenko nyomán válogatta, oroszból fordította és bevezette: Görög Imre. Documenta Humana. Bp., [1923], Fővárosi Könyvkiadó Rt., 255+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Lázár Miklós).
Rostand, Edmond: Don Juan utolsó éjszakája. Drámai költemény két részben, előjátékkal. Írta: - -. Fordította: Kállay Miklós. Bp., (1921.), Genius, 101, [3] p. Kiadói vászonkötésben, szép állapotban. Számozatlan példány.
Garai László: József Attila identitásai. Alkotáspszichológiai esettanulmány. Bp., 2005. Magyar Filmtörténeti Fotógyűjtemény. 170p. Kiadói papírkötésben
Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. DEDIKÁLT! Újvidék, 2021, Forum. A kötet képeket és dokumentumokat is tartalmaz, amelyek a magyar kiadásban nem szerepelnek! Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Vadnai László: Hacsek és Sajó. A sportról és a színházról. Bp., 1935, Hacsek és Sajó Könyvek Kiadója. Kiadói papírkötés, foltos, kisebb szakadásokkal, kopottas állapotban.