https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
-  A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1940., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 194+612(háromhasábos számozás)+613-614+47 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, . Kiadói tékában, nagyon szép állapotban
1
21589.

- A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1940., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 194+612(háromhasábos számozás)+613-614+47 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, . Kiadói tékában, nagyon szép állapotban

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Remekírók Képes Könyvtára, 2 kötet: Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. + Kölcsey Ferencz válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta: Jancsó Benedek. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással, néhány kissé foltos lappal.
1
21590.

Remekírók Képes Könyvtára, 2 kötet: Reviczky Gyula összes költeményei. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Koroda Pál. + Kölcsey Ferencz válogatott munkái. Bevezetéssel ellátta: Jancsó Benedek. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói gazdagon aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Leszik-kötés, nagyrészt jó állapotban, a borítókon némi kopással, néhány kissé foltos lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Az előszót írta: Fejér Ottó. Bp., 1941, Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiadóhivatal. Kopott, foltos kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
1
21591.

A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Az előszót írta: Fejér Ottó. Bp., 1941, Magyar Közalkalmazottak Almanachja Kiadóhivatal. Kopott, foltos kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Számozott (2000/637.) példány. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben, . Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások
1
21592.

Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Számozott (2000/637.) példány. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben, . Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Czigány Lóránt: Ahol állok, ahol megyek. Magyarországi tanulóéveim. A szerző, Czigány Lóránt (1935-2008) József Attila-díjas író, irodalomtörténész, diplomata, egyetemi tanár által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp.,1998, Kortárs. Kiadói papírkötés.
1
21593.

Czigány Lóránt: Ahol állok, ahol megyek. Magyarországi tanulóéveim. A szerző, Czigány Lóránt (1935-2008) József Attila-díjas író, irodalomtörténész, diplomata, egyetemi tanár által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész és feleségének DEDIKÁLT példány. Bp.,1998, Kortárs. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fabiny Tibor: Szótörténések (Hermeneutikai, teológiai és irodalomtudományi tanulmányok). Bp., 2009, Luther. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21594.

Fabiny Tibor: Szótörténések (Hermeneutikai, teológiai és irodalomtudományi tanulmányok). Bp., 2009, Luther. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bitó László 5 műve. Mind a szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok.   Polcz Alaine - Bitó László: Az utolsó mérföld. Beszélgetés életről, halálról - testről és lélekről. Nádas Péter előszavával. Pécs, 2007, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Káin zarándoklata. Különlenyomat. Tisztáj. 2009. január. 30-37 p.;   Az ötödik lovas. Trianon trilógia I. köt. hn., 1996, Aura. Kiadói papírkötés.;  Ahogy láttam... 2004-2006. Két reményteljes, nehéz év. hn., 2006, Argumentum. Kiadói papírkötés.;   Még négy év. 2006-2010. Publicisztikák, interjúk, recenziók. hn.,2010, Argumentum. Kiadói papírkötés.;
1
21595.

Bitó László 5 műve. Mind a szerző, Bitó László (1934-2021) író, kutatóorvos által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példányok. Polcz Alaine - Bitó László: Az utolsó mérföld. Beszélgetés életről, halálról - testről és lélekről. Nádas Péter előszavával. Pécs, 2007, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.; Káin zarándoklata. Különlenyomat. Tisztáj. 2009. január. 30-37 p.; Az ötödik lovas. Trianon trilógia I. köt. hn., 1996, Aura. Kiadói papírkötés.; Ahogy láttam... 2004-2006. Két reményteljes, nehéz év. hn., 2006, Argumentum. Kiadói papírkötés.; Még négy év. 2006-2010. Publicisztikák, interjúk, recenziók. hn.,2010, Argumentum. Kiadói papírkötés.;

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse