Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp., é.n. [1907?], Franklin-Társulat, 242 p.+ 8 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, részben szétvált fűzéssel, egy kijáró képtáblával. Az előzéklapon, ill. a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzőkkel: ,,Hodorovits Tibor, 1914-15, Nagykarácsony", ill. ,,Hetés György".
Cs. Szabó László 2 műve: Magyar néző. Napló az európai válságról. Bp., [1939], Nyugat, 184+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón apró foltokkal. + Két part. Bp., 1946, Révai, 297+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Vegyes könyvtétel, 4 db: Vörösmarty, Mihály: Csongor und Tünde. Aus dem Ungarischen Übertragen von Jenő Mohácsi. Bp. - Leipzig,én. Georg Vajna und Co. Német nyelven. A borító illusztrációja Végh Gusztáv munkája. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval . Megjelent 2000 példányban, ebből 150 számozott példány. Számozott (150./150) példány! Madách, Imre: Tragödie des Menchen. Ein dramatisches Gedicht. Bp., 1959, Corvina. Kiadói papírkötés, hiányos kiadói papír védőborítóval.; Die Tragödie des Menschen. Bp., 1970, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.; Mezei József: Madách. Az élet értelme. Monográfia. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos vászonborítóval.
Tóth Kálmán összes költeményei I-II. Bp., 1888, Ráth Mór (Prochaska Károly Udvari Könyvnyomda), [2] p. + 492 p., 462 p. Fűzve, sérült kiadói papírborítóval, fűzésnél szétváltak