Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Kapitány Ágnes-Kapitány Gábor Rejtjelek - Hogyan beszélnek vágyaink és törekvéseink Szorobán Kiadó, 1993. 285p. Kiadói papírkötésben
21577.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Bertot Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóval.
21578.

Rufpreis:
2 000 HUF

Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Bp., é.n. [1907?], Franklin-Társulat, 242 p.+ 8 t. Szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, kissé sérült, deformált gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült, részben szétvált fűzéssel, egy kijáró képtáblával. Az előzéklapon, ill. a címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel, bélyegzőkkel: ,,Hodorovits Tibor, 1914-15, Nagykarácsony", ill. ,,Hetés György".
21579.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cs. Szabó László 2 műve: Magyar néző. Napló az európai válságról. Bp., [1939], Nyugat, 184+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón apró foltokkal. + Két part. Bp., 1946, Révai, 297+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón némi kopással.
21580.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

21581.

Rufpreis:
1 400 HUF

Rod Stewart: Rod. The Autobiography. London, 2012, Century, angol nyelven, kartonált papírkötés, karton védőborítóval.
21582.

Rufpreis:
2 000 HUF

1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
21583.

Rufpreis:
1 600 HUF

21584.

Rufpreis:
2 800 HUF

21585.

Rufpreis:
2 400 HUF

Oz, Ámosz: Szeretetről, sötétségről. Bp., 2010, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21586.

Rufpreis:
2 400 HUF

21587.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Márai Sándor: Ulysses I. Bp., 2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21588.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF