Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Himnusz. Kölcsey Ferenc költeménye, Erkel Ferenc zenéje. Az Országos Széchényi Könyvtárban őrzött kéziratok hasonmása. Bónis Ferenc tanulmányával. Bp., 1994, Püski. Kiadói papírkötés, nemzetiszínű zsinórral fűzve, kissé koszos borítóval.
21552.

Rufpreis:
1 600 HUF

21553.

Rufpreis:
1 400 HUF

Márai Sándor: Idegen emberek. Az új magyar regény. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1930, Pantheon, 199+(1) p.; 242+(6) p. Első kiadás. Aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21554.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vaszary Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival. Bp., 1936, Nova, 336 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, koszos borítóval, sérült fűzéssel.
21555.

Rufpreis:
1 200 HUF

Komáromi János 2 műve, az egyik a szerző által aláírt: Zágon felé. (Aláírt!); Vidróczki. Komáromi János Munkái Gyűjteményes Kiadás. Bp., [1935?], Genius, 286 p.; 215+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopottas borítóval, az egyik kötet kissé deformált gerinccel.
21556.

Rufpreis:
1 000 HUF

Endrődi Sándor: A magyar költészet kincsesháza. (Új ifjúsági kiadás). Átdolgozta és kibővítette: ifj. Bókay János. Bp., [1927], Athenaeum, 350+(2) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, az elülső szennylap koszos, egyébként jó állapotban, egy lapon ceruzás bejegyzéssel.
21557.

Rufpreis:
1 200 HUF

Márai Sándor: A nővér. Bp., 1946, Révai, 301+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon kisebb szakadással, néhány kis lapszéli folttal.
21558.

Rufpreis:
1 200 HUF

Áprily Lajos: A láthatatlan írás. Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása. Kolozsvár, [1940], Erdélyi Szépmíves Céh, 270+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés.
21559.

Rufpreis:
1 600 HUF

Forgách András: Zehuze. Bp., 2007. Magvető Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21560.

Rufpreis:
1 200 HUF

Peter Biskind: Easy riders, raging bulls. How the sex-drugs-and-rock 'n' roll generation saved Hollywood. New York, 1998., SImon&Schuster. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21561.

Rufpreis:
1 000 HUF

21562.

Rufpreis:
800 HUF

Wl[adysław] St[anisław] Reymont: Parasztok I-VI. köt. [Két kötetben.] Regény. Ford.: Tomcsányi János. Halhatatlan Könyvek. Bp.,1934, Dante. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
21563.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF