Komáromi János 2 műve, az egyik a szerző által aláírt: Zágon felé. (Aláírt!); Vidróczki. Komáromi János Munkái Gyűjteményes Kiadás. Bp., [1935?], Genius, 286 p.; 215+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopottas borítóval, az egyik kötet kissé deformált gerinccel.