Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Matei Visniec: Lavinávan harsonával. Ford.: Szlafkay Attila. Bp., 1992, Duna-part, papírkötés, a szerző által dedikált.
21540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, , eredeti, minimálisan sérült papírborítóval
21541.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csűrös Miklós 3 műve. Mind a kettő szerző, Csűrös Miklós (1944-2015) irodalomtörténész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány.   Pokoljárás és bohóctréfa. Tanulmány Kálnoky Lászlóról. Bp., 1988,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.;   "Lesz idő hogy visszatérhet." Bp., 1994, Kráter. Kiadói papírkötés, foltos.   Bertók László. Esszék. Kaposvár, 1995, Megyei és Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés, foltos. Megjelent 500 példányban.
21542.

Rufpreis:
2 400 HUF

G. Donáth Blanka: "Fiadra hagyd örökül.." XX. századi memoár. A szerző, G. Donáth Blanka (1921-2015) pszichológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. hn., 2008, Papirusz Book. Kiadói papírkötés.
21543.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ács Margit: Kontárok ideje. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2011, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
21544.

Rufpreis:
1 800 HUF

Réz Pál: Harmonikus tépett lélek. - - videobeszélgetése Szentkuthy Miklóssal. A videobeszélgetés hanganyagát sajtó alá rendezte Tompa Mária. A szerkesztő, a Szentkuthy-hagyaték kezelője, Tompa Mária (1936- ) által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak szóló DEDIKÁCIÓVAL, kártyán, dátumozva. Bp.,[1994],Magvető. Kiadói papírkötés.
21545.

Rufpreis:
1 800 HUF

21546.

Rufpreis:
2 800 HUF

21547.

Rufpreis:
2 000 HUF

21548.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ács Margit: Jeleneink és múltjaink. A szerző, Ács Margit (1941-) Kossuth-díjas író, esszé- és tanulmányíró, műkritikus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Vízjel sorozat. Miskolc,2006,Felsőmagyarország. Kiadói papírkötés.
21549.

Rufpreis:
1 800 HUF

21550.

Rufpreis:
2 000 HUF

21551.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF