Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I-IV. + VI kötetek (5 db), Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - - . Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner., Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, festett lapélekkel, kopásokkal + hozzá Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsságai. Bp., 1907. Athenaeum. 410p. Kiadói vászonkötésben.
21372.

Rufpreis:
10 000 HUF

21373.

Rufpreis:
10 000 HUF

Schimmel, Klaus-Christof: A természetgyógyászat tankönyve I-II. 1992, Sanitas-dr. Sarkadi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21374.

Rufpreis:
12 000 HUF

21375.

Rufpreis:
8 000 HUF

Téka sorozat 47 kötete. Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötések, változó állapotban, közte kopott borítókkal.
21376.

Rufpreis:
10 000 HUF

Lengyel Balázs 7 műve. Mindegyik a szerző, Lengyel Balázs (1918-2007) Széchenyi-díjas műkritikus, író által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány.   Két Róma. Esszék. Bp., 1995, Balassi. Kiadói papírkötés.;   Két sorsforduló. Válogatott esszék. Bp., 1998, Balassi. Kiadói papírkötés.;   Ki találkozik önmagával? Tanulmányok, emlékezések, naplójegyzetek. Bp.,2001,Széphalom. Kiadói papírkötés.;   Visszatérés. Esszék, tanulmányok. Pécs,1990,Jelenkor. Kiadói papírkötés.;   Hagyomány és kísérlet. Elvek és utak. Bp.,1972,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés.;   Egy magatartás története. Esszék. Bp.,1986,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;   Zöld és arany. Válogatott esszék. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;
21377.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mándy Iván: Novellák I.-III. H.n., 2003, Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés.
21378.

Rufpreis:
3 000 HUF

21379.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

21380.

Rufpreis:
2 400 HUF

Nemes Nagy Ágnes: Az élők mértana I-II. Prózai írások. Bp., 2004, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, II. kötet védőborítóján apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
21381.

Rufpreis:
3 000 HUF

Michael von Albrecht: A római irodalom története I. köt. Bp., 2003, Balassi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21382.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pándi Lajos (szerk.): Köztes-Európa 1763-1993. Térképgyűjtemény). Bp., 1997, Osiris. Kiadói kartonált papírkötésben, előzéklapon és címlapon átfestett bélyegzéssel és bejegyzéssel.
21383.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF