https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Gelencsér István: Az elátkozott cigánylány. Zalaegerszeg, 1984, Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
21347.

Gelencsér István: Az elátkozott cigánylány. Zalaegerszeg, 1984, Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.
1
21348.

Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Baros Gyula: Madách nyomai szépirodalmunkban / dedikált Különlenyomat a Budapesti Szemléből. Bp., 1923. ,,Studium". 35 p. Kiadói papírborítóban.
1
21349.

Baros Gyula: Madách nyomai szépirodalmunkban / dedikált Különlenyomat a Budapesti Szemléből. Bp., 1923. ,,Studium". 35 p. Kiadói papírborítóban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal
1
21350.

Fodor József: Mérlegen. Ujabb versek. (1943-1945.) Első kiadás! Bp., 1945, Új Idők Irodalmi Intézet Rt.,(Hungária-ny.), 158 p. Kiadói papírkötés, borítón kis hiánnyal

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Végh György összegyűjtött versei. Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Benne: Módos Péter (1943-) író, forgatókönyvíró, szerkesztő, az Új Írás rovatvezetőjének saját kezű sorai, az Új Írás fejléces papírján Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére.
1
21351.

Végh György összegyűjtött versei. Bp.,1984,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Benne: Módos Péter (1943-) író, forgatókönyvíró, szerkesztő, az Új Írás rovatvezetőjének saját kezű sorai, az Új Írás fejléces papírján Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Tűz Tamás: Égve felejtett álmok. Amerikai Magyar Írók. München, 1980., Herp. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban.   A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21352.

Tűz Tamás: Égve felejtett álmok. Amerikai Magyar Írók. München, 1980., Herp. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban. A szerző, Tűz Tamás (1916-1992) író által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.
1
21353.

József Attila válogatott versei. Barabás Tibor, Keszi Imre, Németh Andor válogatásában. Bp., é.n., Cserépfalvi (Forrás-ny.), 94+2 p. Kiadói kopott papírkötés, a gerincen kis szakadással.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemes László: Szeretni nem elég. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói keménykötés, ajándékozási sorokkal azonosítatlan személytől.
1
21354.

Nemes László: Szeretni nem elég. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1965., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói keménykötés, ajándékozási sorokkal azonosítatlan személytől.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Bp.,1946,Új Idők (Singer és Wolfner.) A borító Filo munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, pár lap kijár, megviselt állapotban. "Tiszeteletpéldány" bélyegzéssel.
1
21355.

Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Bp.,1946,Új Idők (Singer és Wolfner.) A borító Filo munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító sérült, a könyvtest részben elvált a borítótól, pár lap kijár, megviselt állapotban. "Tiszeteletpéldány" bélyegzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sipos Lajos: Babits Mihály és a forradalmak kora. Irodalomtörténeti füzetek 91. sz. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.   A szerző által Sipos Lajos (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, egyetemi tanár, az ELTE és a PPKE Irodalomtudományi Doktori Iskolájának alapító tagja által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21356.

Sipos Lajos: Babits Mihály és a forradalmak kora. Irodalomtörténeti füzetek 91. sz. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által Sipos Lajos (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, egyetemi tanár, az ELTE és a PPKE Irodalomtudományi Doktori Iskolájának alapító tagja által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Harsányi Zoltán: Stíluselemzés. I. köt. A tanítás problémái. Bp.,1969., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés.   A szerző által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.
1
21357.

Harsányi Zoltán: Stíluselemzés. I. köt. A tanítás problémái. Bp.,1969., Tankönyvkiadó. Kiadói kissé kopott papírkötés. A szerző által Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére dedikált példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus munkája. Bp., 1985., AB Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés
1
21358.

Eörsi István: Az utolsó szó jogán. A borító Rajk László (1949-2019) építész, grafikus munkája. Bp., 1985., AB Független Kiadó. Első, szamizdat kiadás! Kiadói illusztrált papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse