Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Kass János rajzaival. Bp. é.n., Ifjúsági, kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval.
21335.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bíró Lajos: A magyar Jézus és eltitkolt tanításai. Bp., 2016, Angyali Menedék. 419 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, néhány kevés ceruzás jelöléssel, máskülönben jó állapotban.
21336.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sós Endre: Aki az égtől elragadta a villámot... Benjamin Franklin életregénye. A szerző Sós Endre (1905-1969) újságíró, író, lapszerkesztő által DEDIKÁLT! Bp., 1957, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott borítóval.
21337.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel László 2 darab könyve: Fortinbras királysága + Fortinbras ügy. Bp., 2000-2002, Helikon, kartonált papírkötés, egyik a szerző által dedikált.
21338.

Rufpreis:
1 000 HUF

Surány Pál: Úttörők voltak. Az 1919-es Marx Károly úttörőcsapat története. Bp.,1979,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
21339.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiszely Gábor: Lengyel Balázs. A szerző, Kiszely Gábor (1949-2011) író, történész által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas író részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1998, Korona. Kiadói papírkötés.
21340.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bodor Sarolta - Szíki Károly: Az akasztófa árnyékában. Ítélet Jobb László és társai perében. Abszurd --- időutazás. Szíki Károly fotóival. Az egyik szerző, Szíki Károly (1954-) színész, rendező, fotográfus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány! Eger, 2016, 4 Pont Nyomda Kft. Készült az 1956-os Emlékbizottság megbízásából. Kiadói papírkötés.
21341.

Rufpreis:
2 800 HUF

Michel Gyarmathy: Volt egyszer, hol nem volt... Paris, 1975., nyn., 79 p. Kiadói papírkötés.  A szerző, Gyarmathy Mihály (Michel Gyarmathy, 1908-1996) rendező, jelmez- és díszlettervező, a párizsi "Folies Bergere" művészeti igazgatója által DEDIKÁLT példány. Az eredeti borítékkal!
21342.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ifj. Bókai János: A gyémánt. Bp., 1921, Athenaeum. Kiadói papírkötés, gerincén szakadással, kopottas állapotban, borítót tervezte: Basch Árpád.
21343.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orbók Attila: A meztelen asszony. Bp., 1926, Világirodalom. Címlapot tervezte: Byssz Róbert. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21344.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zuccoli, Luciano: Kif tebbi. Afrikai regény. Borítót tervezte: Végh Dezső. Bp., Athenaeum. Kiadói papírkötés szakadásokkal, kopottas állapotban.
21345.

Rufpreis:
1 400 HUF

[Reményik Andor] Remband: Rika. Versek. A szerző, Reményik Andor (1873-19??) költő, újságíró által DEDIKÁLT példány! Remband versek II. [Győr], 1929., Győri Hírlap Nyomdája, 160 p. Kiadói egészvászon-kötés.
21346.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF