Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Kovács László: Gábor Áron. Egy hős arcvonásai. [Kolozsvár], 1943., Erdélyi Szépmíves Céh, 95+1+IV p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, foltos gerinccel, kissé kopott borítóval. Számozott, 276. számú példány.
21177.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dömötör László: Nehezék. Bp., 2005, Móra. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés. A borítón kézzel számozott (120/112.) és aláírt, a címlapon a szerző által DEDIKÁLT példány.
21178.

Rufpreis:
1 600 HUF

21179.

Rufpreis:
2 000 HUF

Giricz Pál: Délvidéki vadvirágok. 1941, egészvászon kötés, második bővített kiadás
21180.

Rufpreis:
1 400 HUF

A Műveltség útja I. kötet. Bp., é.n. Tolnai. kiadói vászonkötésben
21181.

Rufpreis:
1 000 HUF

Heltai Jenő: Fűzfasíp. (Versek). Bp., 1913, Nyugat, 190 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé koszos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21182.

Rufpreis:
1 600 HUF

James Clavell: Patkánykirály. Bp.,1989, Interpress, kissé sérült papírkötés.
21183.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Prohászka, a költő. Tanulmányok és szöveggyűjtemény a püspök születésének 150. évfordulójára. Szerk.: W. Balassa Zsuzsa. Bp., 2008, Kairosz. Kiadói papírkötés.
21184.

Rufpreis:
1 400 HUF

Weöres Sándor: Magyar etűdök. Száz kis énekszöveg. Bp., 1985, Táltos. Weöres Sándor kéziratos verseskönyvének hasonmás kiadása. Kiadói kartonált papírkötés, sérült fűzéssel. Számozott, 1340. számú példány.
21185.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Darvasi László 2 könyve: A portugálok. Bp., 1992, József Attila Kör - Pesti Szalon. Kiadói papírkötés. + Szerelmem, Dumumba elvtársnő. Magyar novellák. Pécs, 1998, Jelenkor. Kiadói papírkötés, a gerincen ragasztott.
21186.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kulturális témájú 2 darab kínai könyv. Képekkel illusztrált. Rizspapíron.
21187.

Rufpreis:
1 000 HUF

Békefi Antal: A kálvárián. Bp., 1894., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
21188.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF