Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Demény Ottó: Virág utca. Bp., 1958, Magvető. Első kiadás. A szerző, Demény Ottó (1928-1975) költő által DEDIKÁLT példány. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban.
21189.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Molnár Miklós: Circulus Maximus. Körutazás Batáviában. (Dedikált!) Bp., 1990, Holnap. Első kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként ceruzás aláhúzásokkal. A szerző, Molnár Miklós (1946- ) József Attila-díjas író, költő, műfordító által dedikált példány.
21190.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemere István: Arany a tűzben. (Salamon magyar király története). Bp., 2019, Historycum. Kiadói papírkötés.
21191.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Az 1931-es magyar könyvnap könyve. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Orsz. Egyesülete (Athenaeum-ny), 384 p. Áprily Lajos, Bánffy Miklós, Dsida Jenő, Nyirő József, Reményik Sándor, Tamási Áron, Mécs László, Szirmai Károly és mások írásaival. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, foltos borítóval, néhány kissé foltos, koszos lappal.
21192.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jesús de Aragón: Kaland az óceán fenekén. Bp., é.n. Franklin. 282p. Félvászon kötésben
21193.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jókai Anna: Breviárium. Vál. és szerk.: Tenke Sándor. Bp., 2005, Széphalom Könyvműhely. Első kiadás. Kiadói műbőr kötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által DEDIKÁLT példány.
21194.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szalay Károly: Arcok törött tükörben. DEDIKÁLT! Bp., 2004., Hét Krajcár Kiadó. Kiadói papírkötés.
21195.

Rufpreis:
2 400 HUF

Theresa Sundt: The Art of Colour Therapy. / A színterápia művészete. Avagy színekkel és kreativitással a jó közérzetért. H.n., 2009, magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötésben.
21196.

Rufpreis:
1 600 HUF

Markovits Györgyi: Üldözött költészet. Kitiltott, elkobzott, perbe fogott kötetek, versek a Horthy-korszakban. Irodalomtörténeti Füzetek 45. sz. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, a gerincen sérült borítóval, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány. Megjelent 800 példányban.
21197.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zlinszky János: A gyóni Zlinszky-család. Dabas, 2009, Pressman Bt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
21198.

Rufpreis:
2 400 HUF

Tisztelet a magyar tipográfiának. Ötszáz év szép könyvei az Országos Széchényi Könyvtárban. Bp., 1986 , OSZK Magyar Bibliofil Társaság. Kiadói papírkötés.
21199.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bodosi György: Illyés Gyula Tihanyban. Pécs, 1990, Baranya Megyei Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
21200.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF