Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Ifj. Fazekas László: Tollal és szóval. (Dedikált!) Solt, 2008, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző által dedikált példány.
21213.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete István: Vuk. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1967, Móra. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21214.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Biró Pál Győző: A másik oldal. 69 plusz év kor- és életrajza. DEDIKÁLT! [Bp., 2017., Élő Nyelvek Szemináriuma.] Kiadói papírkötés.
21215.

Rufpreis:
1 600 HUF

Matolcsy Andor: Gyávaság. DEDIKÁLT! Bp., 1944, Uj Idők. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21216.

Rufpreis:
3 000 HUF

Köztelek Zsebnaptár 1932. Szerk.: Szilassy Zoltán és Buday Barna. 38. évf. Bp.,(1931.), Pátria-ny. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben, kissé foltos, kissé kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, laza fűzéssel, kijáró lapokkal (205-212, 235-246, 385-408.), hiányzó melléklettel.
21217.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Bogáncs I.-II. (egy kötetben). Kincses Könyvek. Bp., 1965, Szépirodalmi. Szántó Piroska rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza kötéssel, néhány lap tetején apró foltokkal.
21218.

Rufpreis:
1 600 HUF

10 darab Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
21219.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szepessy Ilona: Grubenfelsi Gruber Károly Antal, hazai német író élete és irodalmi működése. Székesfehérvár, 1918, Egyházmegyei Könyvnyomda, 4+121 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
21220.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gergely Ferenc - Jósvay Gábor - Szkalka Lajos: Magyar nyelvkönyv. A katholikus elemi népiskolák III. osztálya számára. Vezényi Elemér. Bp., 1936, Szent István-Társulat, 55+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérülésekkel.
21221.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bakos József: A magyar Comenius (Komensky)-irodalom II. Die Ungarische Comenius (Komensky) literatur II. Sárospataki Rákóczi Múzeum Füzetei 12-13. Sárospatak, 1957, (Borsodmegyei Nyomdaipari Vállalat-ny.), 64 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
21222.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának magyar történeti és irodalomtörténeti kiállítása. Oklevelek és levelek. - Codexek. - Régi magyar nyomtatványok. - Latin és német nyomtatványok. -Arczképek és csataképek. Különlenyomat a "Magyar Könyv-Szemlé"-ből. Bp., 1877, Weiszmann Testvérek, 4+60 p. Kiadói papírkötés, a borító foltos, az elülső borító leszakadt.
21223.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kunszabó Ferenc: A halál pillanatai. A szerző Kunszabó Ferenc (1932-2008) író, szociográfus által Győrffy Lászlónak dedikált! H.n., 1989, Szerzői. Kiadói papírkötésben.
21224.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF