Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 511
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3192932
21297
471
Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., [1944], Athenaeum. 123 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött elülső illusztrált papírborítóval. 3192742
21298
471
Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf, 67 sztl. lev. Benne magyar írók karikatúrával, Ady, Csáth, Karinthy, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond és mások. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerinc felső részén kis sérüléssel, laza fűzéssel. 3192744
21299
471
Gyóni Géza: Az élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918., Athenaeum, 127 p. A borító és a könyvdíszek Prüner Arnold munkái. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, javított gerinccel. 3142190
21300
471
Féja Géza: Visegrádi esték. (Regény Görgey Artúrról). Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. 3188837
21301
471
Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,én.,Nyugat,(Hungária-ny.), 287+1 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Benne az eredeti sérült, hiányos, viseltes papírborítóval. 2994766
21304
471
Latin és görög classicusok Cicero ford.: Németh Géza. Bp., 1909. Athenaeum. Tanulók könyvtára 64p. Papírborítóval, kissé szakadozott 3193406
21305
471
Kölcsey Ferenc Parainesis Kölcsey Kálmánhoz. Bp., é.n. Franklin. . Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, 54 p.
3105565
21306
471
Bear Grylls: Tűzangyal. (A Kísértetjárat folytatása). Ford.: Rézműves László. Bp., 2016, Jaffa. Kiadói papírkötés.
3105560
21307
471
Iskender Pala: A bánat cseppje. Isztambuli tulipán. Ford.: Nagy Marietta, Sipos Kata. Bp., 2018, Trivium. Kiadói papírkötés. 2151055
21308
471
Petró András: Fügödi emlékkönyv - Abaúji örökség. Bp., 2006, Croatica. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2743962
21309
471
400
Edmondo de Amicis: Szív. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3186087
21310
471
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., [1928], Genius, 255+(1) p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas, foltos borítóval, a lapok egy része szappanfoltos.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF