Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Hunyady Sándor: A hajó királynője. Bp., [1944], Athenaeum. 123 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött elülső illusztrált papírborítóval.
21297.

Rufpreis:
1 600 HUF

Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf, 67 sztl. lev. Benne magyar írók karikatúrával, Ady, Csáth, Karinthy, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond és mások. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerinc felső részén kis sérüléssel, laza fűzéssel.
21298.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gyóni Géza: Az élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918., Athenaeum, 127 p. A borító és a könyvdíszek Prüner Arnold munkái. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, javított gerinccel.
21299.

Rufpreis:
1 800 HUF

Féja Géza: Visegrádi esték. (Regény Görgey Artúrról). Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.
21300.

Rufpreis:
1 600 HUF

Illyés Gyula: Puszták népe. Bp.,én.,Nyugat,(Hungária-ny.),  287+1 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Benne az eredeti sérült, hiányos, viseltes papírborítóval.
21301.

Rufpreis:
1 600 HUF

Latin és görög classicusok Cicero ford.: Németh Géza. Bp., 1909. Athenaeum. Tanulók könyvtára 64p. Papírborítóval, kissé szakadozott
21304.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kölcsey Ferenc Parainesis Kölcsey Kálmánhoz. Bp., é.n. Franklin. . Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, 54 p.
21305.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bear Grylls: Tűzangyal. (A Kísértetjárat folytatása). Ford.: Rézműves László. Bp., 2016, Jaffa. Kiadói papírkötés.
21306.

Rufpreis:
1 600 HUF

Iskender Pala: A bánat cseppje. Isztambuli tulipán. Ford.: Nagy Marietta, Sipos Kata. Bp., 2018, Trivium. Kiadói papírkötés.
21307.

Rufpreis:
1 400 HUF

Petró András: Fügödi emlékkönyv - Abaúji örökség. Bp., 2006, Croatica. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21308.

Rufpreis:
800 HUF

Edmondo de Amicis: Szív. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21309.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. Ady Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., [1928], Genius, 255+(1) p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas, foltos borítóval, a lapok egy része szappanfoltos.
21310.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF