A Mindenes Gyűjtemény repertóriuma 1789-1792. Összeáll.: Tapolcainé Sáray Szabó Éva. Bp.-Tatabánya, 1979, OSZK Könyvtártudományi és Módszertani Központ - József Attila Megyei Könyvtár, 230+1 p. Kiadói műbőr-kötés. Megjelent 1500 példányban.
Statistik des Auswärtigen Handels des Österreichisch-Ungarischen Zollgebiets im Jahre 1906. Verfasst und Herausgegeben vom Handelsstatistischen Amte im K. K. Handelsministerium. III. Band: Hauptergebnisse. Wien, 1908, Der Kaiserlich-Königlichen Hof- und Staatsdruckerei, VI+2+85+1 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött papírborítókkal, régi könyvtári címkével és bélyegzésekkel, az elülső papírborítón és a címlapon kis szakadással.
K. Papp Miklós: Itt is, ott is. Kiadja a Petőfi - Társaság. Bp.,én.,Aigner Lajos, 4+360 p. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítókkal, javított címlappal.
Somos Miklós: Rouault 1871-1958. DEDIKÁLT! A Művészet Kiskönyvtára LXI. Bp., 1965, Corvina. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a hátsó borító sérült.
Kosztolányi Dezső: Az élő költő. Szemelvények műveiből, életrajza, méltatása. (Bp.), 1936, Kosztolányi Dezső Emlékbizottság (Révai-ny.), 45+(3) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.