Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Lovas Rezső, Náray-Szabó Gábor, Pálinkás József (szerk.): Szent István-terv. Gondolatok a nemzet felemelkedéséről. Hn., 2005, Magyar Szemle Könyvek. Papírkötésben.
21201.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kerényi B. Eszter (szerk.): Báró Sina Simon. Bp., 2007, Új Mandátum Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kartonált papírkötésben, könyvtári jelzettel és pecsétekkel.
21202.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szontagh Pál válogatott írásai. Összeállította: Praznovszky Mihály. Nógrádi Irodalmi Ritkaságok 5. kötet. Salgótarján, 1985, Nógrád Megyei Múzeumok Igazgatósága. Papírkötésben. 1000 számozott példány közül a 404. számú példány.
21203.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szomaházy István: Barátaim, a halottak. Bp., 1920, Kultura, 2 sztl. lev.+ 150+(2) p. Első kiadás. A könyvdíszeket Szántó Lajos rajzolta. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító bekötve, ex libris-szel, tulajdonosi és intézményi bélyegzőkkel. Számozatlan példány.
21204.

Rufpreis:
2 800 HUF

Radnay Erna [Király Kálmán]: Mályvarózsák. Elbeszélések. Bp., 1909, Budapesti Bazár kiadóhivatala (Stephaneum-ny.), 128+(2) p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, néhány kissé sérült lappal. Ritka!
21205.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pados Pál: A fehér halál országa. Érdekes Regények - Röptében a világ körül I. évf. 30. sz. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága (Tolnai-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21206.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karinthy [Frigyes] Fricike: Az emberke tragédiája. Madách Imrike után Istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról. A versikéket írta - - . Bp., é.n., Háttér. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21207.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szörényi László: Arany János évében. Tárcák és tanulmányok. (Dedikált!) Bp., 2017, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Szörényi László (1945- ) irodalomtörténész, kritikus által dedikált példány.
21208.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hogyan él a múlt. Szörényi Lászlóval beszélget Hafner Zoltán. (Dedikált!) Bp., 2020, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Szörényi László (1945- ) irodalomtörténész, kritikus által dedikált példány.
21209.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Szörényi László: Hosszúlépés. Kisprózák (1989-1990). (Dedikált!) Bp., 1997, Pesti Szalon. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, Szörényi László (1945- ) irodalomtörténész, kritikus által dedikált példány.
21210.

Rufpreis:
4 000 HUF

Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp., [1935], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 251+(1) p. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21211.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szörényi László: Toldi uram dereka. Arany Jánosról. (Dedikált!) Bp., 2018, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Szörényi László (1945- ) irodalomtörténész, kritikus által dedikált példány.
21212.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF