https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 511
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2903889
21273
471
0
700
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).
Das Lot is nicht erreichbar
2974109
21274
471
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.
Das Lot is nicht erreichbar
3049342
21275
471
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal".
Das Lot is nicht erreichbar
3048786
21276
471
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
3026721
21277
471
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
3105714
21278
471
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2994873
21279
471
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2989987
21280
471
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
3072148
21281
471
0
700
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben 3193433
21282
471
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés. 3188174
21283
471
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
3192641
21284
471
0
1600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse