https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).
1
21273.

2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.
1
21274.

Czakó Gábor - Banga Ferenc: Hetvenhét és fél magyar rémmese. Bp., 1990., Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötés. Czakó Gábor névbélyegzőjével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal".
1
21275.

Tamási Áron: Jégtörő Mátyás. Bp., 1936. Révai. Kiadói festett, fatáblás-kötésben, enyhén laza kötéssel, a gerincen hiányzó "szalagokkal".

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
1
21276.

Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.
1
21277.

Radó Vilmos: Újváry Miklós a magyar Robinson. Bp., én., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
1
21278.

Beecher-Stowe, Harriet: Tamás bátya kunyhója. A magyar ifjúság számára átdolgozta: Benedek Marcell. Byssz Róbert rajzaival. Bp., [1931], Dante, 194 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben
1
21279.

Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
21280.

Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben
1
21281.

Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés.
1
21282.

Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.
1
21283.

Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
1
21284.

Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse