Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Ady Endre: Így is történhetik. Bp., (1925), Athenaeum. A papírborító Kozma Lajos (1884-1948) munkája. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, címlap kijár.
21261.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tanka János: Örök Advent... Száz vers. DEDIKÁLT! Aba, 1944.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
21262.

Rufpreis:
2 800 HUF

Marsall László: Holdraforgó. Válogatott versek. DEDIKÁLT! Bp., 1989, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
21263.

Rufpreis:
1 800 HUF

Makai Emil: Ujabb költeményei 1896-1898. Bp., 1899, Vass József, 131+5 p. 1. kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.
21264.

Rufpreis:
1 600 HUF

Frank Lisciandro: Morrison. A Feast of Friends. New York, 1991, Warner Books. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
21265.

Rufpreis:
3 000 HUF

21266.

Rufpreis:
1 400 HUF

A XX. század magyar irodalma kritikákban. I. sorozat. Regények és elbeszélések 1. szám. Irodalomtörténeti füzetek 5. Bp., 1926, Pallas. Kiadói papírkötés, a gerincen és az elülső borító felső sarkán kis hiánnyal.
21267.

Rufpreis:
1 800 HUF

Száz vers. Görög, latin, angol, francia, német, olasz válogatott költemények eredeti szövege és magyar fordítása. Összeáll.: Szerb Antal. Bp, 1943,Officina. Első kiadás Félvászon kötésben, pótolt gerinccel, kopott borítóval, megerősített kötéssel, belső kötéstáblán Weisz József nagyváradi antikvárium címkéjével, előzéklapon korabeli bejegyzéssel, néhány lapon ceruzás jelölésekkel.
21268.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zemlényi Zoltán: Öbölkör. Zemlényi Zoltán által dedikált! Budapest, 1999, Totem Plusz. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
21269.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

2 db DEDIKÁLT könyv: Szeles György: Rúdugrás. H.n., é.n., Neoprológus. Kiadói papírkötés. + Páll Géza: Holdfény a margón. - - újságíró naplójából. Nyíregyháza, 2000, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
21270.

Rufpreis:
1 000 HUF

21271.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Novák Béla Dénes: Hajléktalan angyal. A szerző (?-2020) által DEDIKÁLT! Miskolc, 1998, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, pótolt (?) borítóval.
21272.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF