Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Seligmann, Kurt : Mágia és okkultizmus az európai gondolkodásban. Ford.: Greskovits Endre. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
21237.

Rufpreis:
1 000 HUF

Publius Ovidius Naso: Átváltozások. Bibliotheca Classica. 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papírborítóval, jó állapotban.
21238.

Rufpreis:
1 600 HUF

Horváth Tibor: Kína szobrászata. Útmutató a Társadalom- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat előadói számára. 7. füzet. Bp., 1955, Társadalom- és Természettudományi Ismeretterjesztő Társulat, 20 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
21239.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hegyesi János: Az utak őre. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1985., Békés m. Tanács Művelődésügyi Osztálya. Kiadói papírkötés
21240.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

T. S. Eliot: Elveszett költemények. Ford., szerk. a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kappanyos András. Bp., 1997, Orpheusz. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
21241.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gion Nándor: Latroknak is játszott. Bp., 1982. Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban.
21242.

Rufpreis:
2 400 HUF

Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21243.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Nem mondhatom el senkinek. - - versei. Bp.,[1930.],Athenaeum, 64 p. Átkötött félvászon-kötés, bekötött papírborítókkal.
21244.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wollanka József. Alxinger János élete és művei. Irodalomtörténeti tanulmány az osztrák felvilágosodás korából. Bp., 1897, Franklin, 74+2 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a borító szélén apró hiány, a gerincen kis szakadás, részben felvágatlan lapokkal.
21245.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lenkei Tibor, Chemez Bálint: Csikós, Gulyás, Puszta régi magyar képeslapokon. Bp., 2011, Dr. Lenkei Tibor. Magyar és angol nyelven. Papírkötésben.
21246.

Rufpreis:
1 600 HUF

Karinthy Frigyes: Együgyü lexikon. Bp., 1923, Pantheon,(Globus-ny.), 113+2 p. Átkötött félvászon-kötés, 12x9 cm.
21247.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kallós Ede: Görög élet és műveltség. Keresztmetszetek és vázlatok. Bp.,[1925.],Athenaeum, 199 p. Átkötött félvászon-kötés.  Báró magyargyerőmonostori Kemény Boldizsár (1908 - 1983), az erdélyi báró Kemény - család tagjának névbejegyzésével.
21248.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF