Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés,
21444.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

21445.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koroda Miklós: A magyar felvilágosodás breviáriuma. Bp.,[1944], Anonymus, 189+2 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
21446.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21447.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Schatz Róbert: Magyar-Esperanto zsebszótár. Bp., 1910, Kókai Lajos. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21448.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bokor Pál: A siker neve Oscar. Nyolcvan éves az Oscar-díj. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
21449.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

21450.

Rufpreis:
1 000 HUF

21451.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

21452.

Rufpreis:
3 000 HUF

21453.

Rufpreis:
1 800 HUF

21454.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

21455.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF