Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Dapne du Maurier 2 műve:   A Manderley-ház asszonya. Regény. Ford.: Ruzitska Mária. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Bál és ostrom. Regény. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Új Idők. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Papírborítókkal együtt ritkák.
21128.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vicki Baum: Hotel Sanghai I-II. Ford.: Szalay Gyula. Bp., 1943, Hungária. IV. kiadás. Kiadói félvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet kopott, foltos borítóval, javított kötéssel és gerinccel, sérült, javított papír védőborítóval, a II. kötet kopott, foltos borítóval, sérült, javított papír védőborítóval.
21129.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ferenczy József: A magyar hirlapirodalom története 1780-tól 1867-ig. Bp., 1887, Lauffer Vilmos, VIII+510 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány ceruzás aláhúzással. "Berzeviczy Albert könyvtárából bélyegzéssel."   "Berzeviczei és kakaslomniczi Berzeviczy Albert (1853-1936) politikus, vallás és közoktatásügyi miniszter (1903-1905), történetíró, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke (1905-1936) és a Kisfaludy Társaság elnöke (1923-1936) és a Magyar Olimpiai Bizottság első elnöke (1895-1904.)
21130.

Rufpreis:
8 000 HUF

21131.

Rufpreis:
3 000 HUF

21132.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21133.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
21134.

Rufpreis:
1 800 HUF

21135.

Rufpreis:
1 600 HUF

21136.

Rufpreis:
1 600 HUF

21137.

Rufpreis:
1 400 HUF

21138.

Rufpreis:
1 600 HUF

21139.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF