Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

21564.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Kaffka Margit: Állomások. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 448 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel és ex libris-szel.
21565.

Rufpreis:
1 800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. 1993, Pantheon. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21566.

Rufpreis:
1 800 HUF

21567.

Rufpreis:
1 000 HUF

21568.

Rufpreis:
1 200 HUF

21569.

Rufpreis:
1 000 HUF

21570.

Rufpreis:
1 400 HUF

21571.

Rufpreis:
800 HUF

Szabó Lőrinc: Vers és valóság. Bizalmas adatok és megfigyelések. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
21572.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Lőrinc: Emlékezések és publicisztikai írások. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
21573.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borges, Jorge Luis: A titkos csoda. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon kötés.
21574.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lengyel József: Újra a kezdet. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1970. Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 209 + [3] p. Első önálló kötetkiadás. Dedikált: ,,Szilvinek szeretettel Lengyel József. 70. X. 28". Lengyel József holokausztregénye először 1965-ban jelent meg, a szerző ,,Mit bír az ember" című kötetében. (Lengyel József Összes művei, 3. kötet.) Kiadói vászonkötésben, Hornyánszky Gyula rajzával illusztrált kiadói védőborítóban.
21575.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF