https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 511

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Takács Zoltán: Schongauer szerepe Dürer fejlődésében. Doktori értkezeés. Bp., 1903 Községi nyomda. 36p + 2 t (képek) Tűzve, kiadói papírborítóval
1
21480.

Takács Zoltán: Schongauer szerepe Dürer fejlődésében. Doktori értkezeés. Bp., 1903 Községi nyomda. 36p + 2 t (képek) Tűzve, kiadói papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leadbeater, C[harles] W[ebster]:  Dreams: What They Are and How They Are Caused. Fourth Edition.  London, 1908. Theosophical Publishing Society (Printed by Neill and Co. Ltd., Edinburgh). 69 + [1] p.  Charles Webster Leadbeater (1854-1934) anglikán pap, később teozófus, a mozgalom termékeny szerzője. Az Angol Teozófiai Társasághoz 1883-ban csatlakozott, részt vett annak több indiai küldetésén. A Madame Blavatsky által a Társaságba felvett Leadbeater a teozófia számos okkult dokumentumának létrejöttében segédkezett, fő érdeklődési köre az érzékeken túli érzékelés témája volt, a témában számos munkát jegyez. Az álmokról, az asztráltestről, a jósálmokról szóló munka első kiadása 1893-ban jelent meg, példányunk a negyedik kiadásból való. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés.  Feliratozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.
1
21481.

Leadbeater, C[harles] W[ebster]: Dreams: What They Are and How They Are Caused. Fourth Edition. London, 1908. Theosophical Publishing Society (Printed by Neill and Co. Ltd., Edinburgh). 69 + [1] p. Charles Webster Leadbeater (1854-1934) anglikán pap, később teozófus, a mozgalom termékeny szerzője. Az Angol Teozófiai Társasághoz 1883-ban csatlakozott, részt vett annak több indiai küldetésén. A Madame Blavatsky által a Társaságba felvett Leadbeater a teozófia számos okkult dokumentumának létrejöttében segédkezett, fő érdeklődési köre az érzékeken túli érzékelés témája volt, a témában számos munkát jegyez. Az álmokról, az asztráltestről, a jósálmokról szóló munka első kiadása 1893-ban jelent meg, példányunk a negyedik kiadásból való. A címoldalon régi tulajdonosi bejegyzés. Feliratozott kiadói egészvászon kötésben. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szathmári Gábor: Ötven év tollal. A szerző, Szathmári Gábor (1931-2020) újságíró, szerkesztő, a Népszava főszerkesztőhelyettese által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 2004, Dura Stúdió. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.
1
21482.

Szathmári Gábor: Ötven év tollal. A szerző, Szathmári Gábor (1931-2020) újságíró, szerkesztő, a Népszava főszerkesztőhelyettese által Kolek Vera újságíró, a rádió riportere részére DEDIKÁLT! Bp., 2004, Dura Stúdió. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Agatha Christie: Így éltünk Mezopotámiában. Ford.: Borbás Mária. Bp., 1994, Magyar Könyvklub, egészvászon kötés, papír védőborítóval.
1
21483.

Agatha Christie: Így éltünk Mezopotámiában. Ford.: Borbás Mária. Bp., 1994, Magyar Könyvklub, egészvászon kötés, papír védőborítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. II. és III. rész. Jósika MIklós' Regényei VII. és VIII. kötet. Pest, 1850., Heckenast Gusztáv, 4+316+1; 4+335+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.
1
21484.

Jósika Miklós: Az utolsó Bátori. II. és III. rész. Jósika MIklós' Regényei VII. és VIII. kötet. Pest, 1850., Heckenast Gusztáv, 4+316+1; 4+335+1 p. Második kiadás. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
1
21485.

Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
1
21486.

Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Waldbauer Ilona: Adalékok Fr[iedrich] Th[eodor] Vischer ,,Auch Einer" czimü regényének genetikájához és az én-regény elméletéhez. Bölcsészetdoktori értekezés a német irodalomtörténetből. Bp., 1912, (Hazai Hírlapkiadó Rt.), 72 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!
1
21487.

Waldbauer Ilona: Adalékok Fr[iedrich] Th[eodor] Vischer ,,Auch Einer" czimü regényének genetikájához és az én-regény elméletéhez. Bölcsészetdoktori értekezés a német irodalomtörténetből. Bp., 1912, (Hazai Hírlapkiadó Rt.), 72 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, javított gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kulcsár Kálmán: Gazdaság-Társadalom-Jog. Budapest, 1982, Közgazdasági és Jogi könyvkiadó. Egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.
1
21488.

Kulcsár Kálmán: Gazdaság-Társadalom-Jog. Budapest, 1982, Közgazdasági és Jogi könyvkiadó. Egészvászon kötés, kiadói papírborítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.
1
21489.

Széchenyi eszmevilága II. köt. Apáthy István, Imre Sándor, Pauler Ákos, Zsilinszky Mihály, Márki Sándor és Gaal Jenő tanulmányai. Kultura és Tudomány. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 142+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.
1
21490.

Dér Endre. Dér Endre 75. születésnapjára. Szerk.: Majzik István. A szerző Dér Endre által DEDIKÁLT példány! Szeged, 1997, Bába és Társai Bt. Kiadói papírkötés, az elülső borítón gyűrődéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ablakban feledett Hold. Ryókan japán zen költő válogatott versei. Ford.: Oravecz Imre. Bp., 1999, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
1
21491.

Ablakban feledett Hold. Ryókan japán zen költő válogatott versei. Ford.: Oravecz Imre. Bp., 1999, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
3
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse