Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

L[ev] Ny[ikolajevics] Tolsztoj levelei 1848-1910. P. A. Szergejenko nyomán válogatta, oroszból fordította és bevezette: Görög Imre. Documenta Humana. Bp., [1923], Fővárosi Könyvkiadó Rt., 255+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Lázár Miklós).

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert