Porzellan

Zahl der Lose: 382

19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
11960.

Rufpreis:
6 000 HUF

11961.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1918-1939 Haas & Czjzek világoskék alapon virágmintás teás készlet. Jelzett, kopással, egyik fogó ragasztott, teljes.
11962.

Rufpreis:
8 000 HUF

Capodimonte Capri 2 darab nagyméretű biszkvit porcelán szobor, jelzett, réz szerelékkel, kis sérülésekkel, m: 27 cm
11963.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Bavaria hagymamintás 20 darabos 6 személyes kávés készlet, jelzett.
11964.

Rufpreis:
10 000 HUF

Retro német lány porcelán kerámia maszk, címkével jelzett, kopással, 21x14 cm
11965.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Marshal Jean Lannes (1769 -1809) egészalakos figurája. Scheibe-Alsbach porcelán, jelzett, restaurált, m: 25 cm
11966.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hummel "Congratulations" figura, jelzett, 1964-72 között, restaurált, m: 14,5 cm
11967.

Rufpreis:
6 000 HUF

Unterweissbach zenélő pár. Jelzett, restaurált, m: 16 cm
11968.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Wallendorf balerina. Jelzett, keze restaurált, m: 21,5 cm
11969.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Thomas 4 személyes kávés, desszertes szett, jelzett, kopással.
11970.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hummel Goebel "We Congratulate / Gratulálunk" figura. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
11971.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF