Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2976463
11960
470
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
2824887
11961
470
3180782
11962
470
1918-1939 Haas & Czjzek világoskék alapon virágmintás teás készlet. Jelzett, kopással, egyik fogó ragasztott, teljes. 3179856
11963
470
Capodimonte Capri 2 darab nagyméretű biszkvit porcelán szobor, jelzett, réz szerelékkel, kis sérülésekkel, m: 27 cm 3179988
11964
470
Bavaria hagymamintás 20 darabos 6 személyes kávés készlet, jelzett.
3157991
11965
470
Retro német lány porcelán kerámia maszk, címkével jelzett, kopással, 21x14 cm 3157894
11966
470
Marshal Jean Lannes (1769 -1809) egészalakos figurája. Scheibe-Alsbach porcelán, jelzett, restaurált, m: 25 cm 3157771
11967
470
Hummel "Congratulations" figura, jelzett, 1964-72 között, restaurált, m: 14,5 cm 3157629
11968
470
Unterweissbach zenélő pár. Jelzett, restaurált, m: 16 cm
3157508
11969
470
Wallendorf balerina. Jelzett, keze restaurált, m: 21,5 cm
3158120
11970
470
Thomas 4 személyes kávés, desszertes szett, jelzett, kopással. 3178921
11971
470
Hummel Goebel "We Congratulate / Gratulálunk" figura. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF