Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3126575
11900
470
Hollóházi gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
2965955
11901
470
3166680
11902
470
Hollóházi váza. Hulló virág mintával, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
3161413
11903
470
Hollóházi 4 darab porcelán korsó, jelzett, m: 15,5 cm alatt
3165901
11904
470
Hollóházi csengő Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm
3147811
11905
470
3200
2 db Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,18 cm
3147707
11906
470
3180629
11907
470
Hollóházi négyoldalas virágmintás váza, jelzett, m: 24 cm 3182091
11908
470
3181798
11909
470
Hollóházi retro csíkos 3 darabos asztali szett, jelzett, m: 22 cm alatt 3182209
11910
470
Hollóházi 3 darabos retro csíkos asztali szett. Jelzett, kopással. 3180879
11911
470
Hollóházi 5 darab csésze alátéttel ÉMÁSZ márkajelzéssel, jelzett, kopásokkal, d: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF