Porzellan

Zahl der Lose: 382

Hollóházi gyertyatartó. Jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11900.

Rufpreis:
3 000 HUF

11901.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi váza. Hulló virág mintával, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11902.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi 4 darab porcelán korsó, jelzett, m: 15,5 cm alatt
11903.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi csengő Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm
11904.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,18 cm
11905.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11906.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi négyoldalas virágmintás váza, jelzett, m: 24 cm
11907.

Rufpreis:
3 000 HUF

11908.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi retro csíkos 3 darabos asztali szett, jelzett, m: 22 cm alatt
11909.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi 3 darabos retro csíkos asztali szett. Jelzett, kopással.
11910.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi 5 darab csésze alátéttel ÉMÁSZ márkajelzéssel, jelzett, kopásokkal, d: 11 cm
11911.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF