Porzellan

Zahl der Lose: 382

11780.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi lány ételt kuncsorgó kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 21,5 cm
11781.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Beethoven. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
11782.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis aranykopással, m: 15,5 cm
11783.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi virág mintás porcelán szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
11784.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

11785.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi , Óherendi eton mintás porcelán talpas kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11786.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi halon lovagló puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm
11787.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herend virágmintás váza, jelzett, 2. oszt. jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm
11788.

Rufpreis:
10 000 HUF

11789.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás lapított váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11790.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka
11791.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF