Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181290
11780
470
3159315
11781
470
15000
Herendi lány ételt kuncsorgó kutyával. Jelzett, kézzel festett, hibátlan (alátámasztási nyommal), m: 21,5 cm
3140269
11782
470
Herendi Beethoven. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
3181008
11783
470
14000
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, kis aranykopással, m: 15,5 cm
3165224
11784
470
14000
Herendi virág mintás porcelán szószos edény. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 20 cm
3177794
11785
470
3165231
11786
470
Herendi , Óherendi eton mintás porcelán talpas kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 15 cm
3159313
11787
470
Herendi halon lovagló puttó, kézzel festett, jelzett porcelán figura hibátlan állapotban, m: 12 cm 3084062
11788
470
Herend virágmintás váza, jelzett, 2. oszt. jelzéssel, kézzel festett, hibátlan, m: 23 cm
2829562
11789
470
3141223
11790
470
Herendi Viktória mintás lapított váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3065540
11791
470
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF