Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3161056
11804
470
Herendi Viktória mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm 3160632
11805
470
2 db Herendi nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 9 cm, 6 cm
3139930
11806
470
Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm
3128093
11807
470
Herendi eton mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x11,5 cm
3149148
11808
470
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm
3177875
11809
470
Herendi madár virágok közt. Jelzett, egyik szirom restaurált, m: 9 cm 3177846
11810
470
Herendi Apponyi lila mintás ékszertartó kosárka. Jelzett, hibátlan, 9,5x7 cm
3181247
11811
470
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
3181029
11812
470
Herendi ló. Jelzett, restaurált, 19x17 cm 3180860
11813
470
Herendi sárga madár figura. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm 3180705
11814
470
Herendi eton mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 3182465
11815
470
Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF