Porzellan

Zahl der Lose: 382

Herendi Viktória mintás bonbonniere kézzel festett, jelzett, hibátlan, 7x7 cm
11804.

Rufpreis:
6 000 HUF

2 db Herendi nyuszi. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 9 cm, 6 cm
11805.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm
11806.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi eton mintás levél alakú kínáló. Jelzett, hibátlan, 14x11,5 cm
11807.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm
11808.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi madár virágok közt. Jelzett, egyik szirom restaurált, m: 9 cm
11809.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi lila mintás ékszertartó kosárka. Jelzett, hibátlan, 9,5x7 cm
11810.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
11811.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi ló. Jelzett, restaurált, 19x17 cm
11812.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi sárga madár figura. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 12,5 cm
11813.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi eton mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm
11814.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi madár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 10,5 cm
11815.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF