Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3182569
11816
470
Herendi virágmintás kaspó. Jelzett, alján repedésvonallal, d: 21 cm, m:14,5 cm 3182476
11817
470
Herendi Viktória mintás cipőcske. Jelzett, hibátlan, h: 10,5 cm
3183918
11818
470
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm 3158150
11819
470
Herendi Magyaros mintás csésze alátéttel, GUNDEL felirattal, alátét repedt.
3177616
11820
470
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, d: 18,5 cm
3161076
11821
470
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással 14 cm 3144971
11822
470
Herendi 2 darab fogpiszkatartó, jelzett, hibátlan, m: 4-5,5 cm 3087495
11823
470
Herend eton mintás tálka sérüléssel + eton mintás hamuzó hibátlan + hasonmás tejkiöntő sérüléssel
3180011
11824
470
Herend 3 darab bonbonier tető és alj, rózsán pattogzás, d: 6,5-9,5 cm 3182094
11825
470
Herendi Tertia szószkínáló. Jelzett, kopással, 26x21 cm
3181284
11826
470
100
Herendi zöld Apponyi mintás csésze, jelzett, repedéssel, m: 5 cm 3181424
11827
470
Herendi Tertia 4 darab csésze, jelzett, egyik darabon pattanással, d: 10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF