Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3181415
11876
470
Zsolnay patika mozsár törővel, fehér mázas, jelzett, kopással, d: 14,5 cm, törő h: 14 cm 3180697
11877
470
Zsolnay nőszirom mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm 3180694
11878
470
Zsolnay kisváza. Jelzett, gyári tűzhibával, m: 6 cm 3180693
11879
470
Zsolnay tökalakú váza. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 7 cm 3183916
11880
470
Zsolnay hólyagos váza. Piros virágmintával díszített, jelzett, m:11,5 cm 3178693
11881
470
Zsolnay szoknyás bögre, jelzett, m: 9,5 cm
3178621
11882
470
Zsolnay kékcsíkos tányér szett, 6 darab, jelzett, kopással, d: 19,5 cm 2429031
11883
470
Zsolnay virág mintás fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 5,5 cm 3124225
11884
470
Hollóházi Apollo 26 darabos étkészlet. Jelzett, kis kopással.
2977672
11885
470
30000
3183196
11886
470
Hollóházi Erika mintás süteményes készlet, hatszemélyes, tálca + 6 db tányér. Matricás, jelzett,hibátlan, 39x17 cm, d: 19,5 cm 3143823
11887
470
Hollóházi aranyozott fehér mázas teás készlet. Hat személyes, jelzett, kis kopásokkal, egyik csészealj hiányzik. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF