Porzellan

Zahl der Lose: 382

Zsolnay patika mozsár törővel, fehér mázas, jelzett, kopással, d: 14,5 cm, törő h: 14 cm
11876.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay nőszirom mintás bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 9,5 cm
11877.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay kisváza. Jelzett, gyári tűzhibával, m: 6 cm
11878.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay tökalakú váza. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm, m: 7 cm
11879.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay hólyagos váza. Piros virágmintával díszített, jelzett, m:11,5 cm
11880.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay szoknyás bögre, jelzett, m: 9,5 cm
11881.

Rufpreis:
1 600 HUF

Zsolnay kékcsíkos tányér szett, 6 darab, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
11882.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay virág mintás fogpiszkálótartó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. m: 5,5 cm
11883.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi Apollo 26 darabos étkészlet. Jelzett, kis kopással.
11884.

Rufpreis:
12 000 HUF

11885.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hollóházi Erika mintás süteményes készlet, hatszemélyes, tálca + 6 db tányér. Matricás, jelzett,hibátlan, 39x17 cm, d: 19,5 cm
11886.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Hollóházi aranyozott fehér mázas teás készlet. Hat személyes, jelzett, kis kopásokkal, egyik csészealj hiányzik.
11887.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF