Porzellan

Zahl der Lose: 382

Hollóházi porcelán bonbonniere. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 12 cm
11888.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11889.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi porcelán váza. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm
11890.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11891.

Rufpreis:
5 000 HUF

11892.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm, m: 14 cm
11893.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi apróvirágmintás süteményes szett. Jelzett, kopással, d: 27 cm
11894.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi 5 darab klf méretű kínáló, tálka, hamuzó. Jelzett, kis pattogzással.
11895.

Rufpreis:
5 000 HUF

11896.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi zsebredugott kezű kisfiú + nyújtózkodó kislány. Terv.: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan, m: 12-14 cm
11897.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, kopással, h: 9 cm
11898.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte bonbonier és dísztál. Jelzett, d: 24 cm, bonbonier 14x9 cm
11899.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF