Porzellan

Zahl der Lose: 382

2 darab Ens + 1 darab Herendi rózsa, kis pattogzással, h: 8 cm alatt
12008.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai porcelán gyömbértartó, Qing jelzés, cca 19. sz., jelzett, m: 12 cm
12009.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schlaggenwald Haas & Czjzek geometrikus formavilágú váza, 1945 körül, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
12010.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910, Szecessziós virágtartó. Restaurált, d: 26 cm, m: 20,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12011.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Sarreguemines Louis XV. 5 darabos szett, talpas kínáló, tálak, kiöntő, jelzett, sérülésekkel.
12012.

Rufpreis:
6 000 HUF
9

2 darab antik porcelán petróleumlámpa test, sérüléssel, m: 15-17 cm
12013.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1850, Nagyobb méretű porcelán cukortartó, kopással, kis sérüléssel, m: 16 cm
12014.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincum 4 darab porcelán akt figura, egyik jelzés nélkül, egyik kis pattanással, m: 26,5 cm
12015.

Rufpreis:
4 000 HUF

Royal Dux ágaskodó ló. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm
12016.

Rufpreis:
6 000 HUF

Reneszánsz hölgy porcelán figura. Festett biszkvit porcelán, jelzett, ujjhiánnyal, m: 16,5 cm
12017.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fehér porcelán teaszervírozó szett, jelzés nélkül, m: 18 cm alatt
12018.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Royal Dux Bohemia pingvin, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
12019.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF