Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3179858
12008
470
2 darab Ens + 1 darab Herendi rózsa, kis pattogzással, h: 8 cm alatt
3179958
12009
470
Kínai porcelán gyömbértartó, Qing jelzés, cca 19. sz., jelzett, m: 12 cm 3179711
12010
470
Schlaggenwald Haas & Czjzek geometrikus formavilágú váza, 1945 körül, jelzett, hibátlan, m: 22 cm
3179674
12011
470
cca 1910, Szecessziós virágtartó. Restaurált, d: 26 cm, m: 20,5 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3181662
12012
470
Sarreguemines Louis XV. 5 darabos szett, talpas kínáló, tálak, kiöntő, jelzett, sérülésekkel. 3179977
12013
470
2 darab antik porcelán petróleumlámpa test, sérüléssel, m: 15-17 cm 3179959
12014
470
cca 1850, Nagyobb méretű porcelán cukortartó, kopással, kis sérüléssel, m: 16 cm 3181954
12015
470
Aquincum 4 darab porcelán akt figura, egyik jelzés nélkül, egyik kis pattanással, m: 26,5 cm 3183908
12016
470
Royal Dux ágaskodó ló. Jelzett, hibátlan, m: 20,5 cm 3183927
12017
470
Reneszánsz hölgy porcelán figura. Festett biszkvit porcelán, jelzett, ujjhiánnyal, m: 16,5 cm
3184162
12018
470
5500
Fehér porcelán teaszervírozó szett, jelzés nélkül, m: 18 cm alatt
3176881
12019
470
Royal Dux Bohemia pingvin, jelzett, hibátlan, m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF