Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110151
12070
470
Antik váza, virágmintával, kis kopással, m: 13 cm
3062501
12072
470
Karlsbad historizáló bonbonier, belsejében is jelenetes matricás díszítéssel, fedelében jelzett, kopással, d: 9,5 cm
2495004
12073
470
Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm
3149060
12074
470
Acko porcelán tojás, Matricás, jelzett, minimális kopással 9 cm
3147917
12075
470
Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm
3144931
12076
470
Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm
3145149
12077
470
3145154
12078
470
Stuttgart porcelán gömbváza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3147712
12079
470
Versace mintás porcelán szalvétagyűrű szett, 6 db, jelzés nélkül, kis kopással, d: 5 cm
3147301
12080
470
Férfi és női alakos sóborsszóró pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5-14,5 cm
3179876
12081
470
3800
Wallendorf amazon, ló hiányos, jelzett, 26x22 cm
3179863
12082
470
Pirkenhammer jégmadár. Jelzett, kis kopással, m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF