Porzellan

Zahl der Lose: 382

Kazak mufflon porcelán tál. Feliratos, matricás, jelzett. hibátlan 16x16 cm
12046.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm
12047.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik kosár alakú kínáló, alján repedéssel, d: 18 cm, m: 10 cm
12048.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik német patkó alakú lófej mintás hamuzó. Sorszámozott, kopással, h: 13,5 cm
12049.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12050.

Rufpreis:
3 000 HUF

Német házaspár sóborsszóró pár, jelzett, kopással, m: 8 cm
12051.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zenélő pár porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
12052.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
12053.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

12054.

Rufpreis:
1 400 HUF

12055.

Rufpreis:
2 400 HUF

Gránit: retró váza, színes mázakkal festett porcelán, apró mázhiba, jelzett m: 20 cm
12056.

Rufpreis:
1 800 HUF

12057.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF