Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3165910
12046
470
Kazak mufflon porcelán tál. Feliratos, matricás, jelzett. hibátlan 16x16 cm
3165915
12047
470
Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm
3158981
12048
470
Antik kosár alakú kínáló, alján repedéssel, d: 18 cm, m: 10 cm
3160107
12049
470
2200
Antik német patkó alakú lófej mintás hamuzó. Sorszámozott, kopással, h: 13,5 cm
3161069
12050
470
3168385
12051
470
Német házaspár sóborsszóró pár, jelzett, kopással, m: 8 cm 3147926
12052
470
3800
Zenélő pár porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
3108943
12053
470
3400
Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
2992066
12054
470
3045833
12055
470
2515959
12056
470
Gránit: retró váza, színes mázakkal festett porcelán, apró mázhiba, jelzett m: 20 cm
3041728
12057
470
2200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF