Porzellan

Zahl der Lose: 382

3 darab sérült német porcelán balerina, m: 15 cm alatt
12020.

Rufpreis:
6 000 HUF

LLadro lány kosárral. Jelzett, szirmokon kis hiánnyal, m: 16,5 cm
12021.

Rufpreis:
5 000 HUF

Royal Dux sólyom, jelzett, m: 17,5 cm
12022.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
12023.

Rufpreis:
4 000 HUF

6 darab magyar porcelán kulacs, közte 2 db Zsolnay darab, jelzett, m: 7-16 cm
12024.

Rufpreis:
4 000 HUF

10 darab klf magyar porcelán állatfigura, Hollóházi, Drasche, Kispest, Aquincum figurák, 1-1 kis pattogzással, jó darabokkal.
12025.

Rufpreis:
6 000 HUF

Victoria cseh historizáló mintás süteményes szett, jelzett, d: 12-22 cm
12026.

Rufpreis:
4 000 HUF

12027.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Imari japán dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 26 cm
12028.

Rufpreis:
5 000 HUF

Portugál saláta alakú 6 személyes fajansz köretes készlet. Jelzett, egyik darabon pattanással, d:16,5 cm
12029.

Rufpreis:
6 000 HUF

12030.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szecessziós stílusú fajansz lámpatestek. Egy pár, kettő darab. Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. Fa alapon, porcelán foglalattal. Lámpatestek mérete 14 cm
12031.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF