Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3158160
12020
470
3 darab sérült német porcelán balerina, m: 15 cm alatt
3178915
12021
470
LLadro lány kosárral. Jelzett, szirmokon kis hiánnyal, m: 16,5 cm
3177944
12022
470
Royal Dux sólyom, jelzett, m: 17,5 cm 3182604
12023
470
Aquincum Hófehérke. Terv.: Ősz Szabó Antónia. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3182600
12024
470
6 darab magyar porcelán kulacs, közte 2 db Zsolnay darab, jelzett, m: 7-16 cm 3182596
12025
470
10 darab klf magyar porcelán állatfigura, Hollóházi, Drasche, Kispest, Aquincum figurák, 1-1 kis pattogzással, jó darabokkal. 3178625
12026
470
Victoria cseh historizáló mintás süteményes szett, jelzett, d: 12-22 cm
3182728
12027
470
4200
3182722
12028
470
Imari japán dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 26 cm 3182749
12029
470
Portugál saláta alakú 6 személyes fajansz köretes készlet. Jelzett, egyik darabon pattanással, d:16,5 cm
3176879
12030
470
3179584
12031
470
Szecessziós stílusú fajansz lámpatestek. Egy pár, kettő darab. Jelzés nélkül, kézzel festett, hibátlan. Fa alapon, porcelán foglalattal. Lámpatestek mérete 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF