Porzellan

Zahl der Lose: 382

12032.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik német dísz fali tál, jelzés nélkül, kopott, d: 32 cm
12033.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db mokkás és teás csésze. Hollóházi,. Ilmenau. Aranyozott, jelzett, hibátlan
12034.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kis kopással, 32x21 cm
12035.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincum csipkebogyó mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
12038.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 26x21 cm
12039.

Rufpreis:
3 000 HUF

Delft stílusú gyermekpár. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12040.

Rufpreis:
2 400 HUF

Capodimonte kosár alakú váza. Jelzett, kis sérüléssel, m: 12 cm
12041.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche márványmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12042.

Rufpreis:
1 800 HUF

12043.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Meisseni pillangós vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11 cm
12045.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF