Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2925377
12032
470
2709772
12033
470
Antik német dísz fali tál, jelzés nélkül, kopott, d: 32 cm
3141177
12034
470
3 db mokkás és teás csésze. Hollóházi,. Ilmenau. Aranyozott, jelzett, hibátlan
3148023
12035
470
Hüttl Tivadar porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kis kopással, 32x21 cm 3164933
12038
470
Aquincum csipkebogyó mintás kisváza. Jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3166716
12039
470
Drasche porcelán falilámpa, jelzett, kopással, 26x21 cm
3166692
12040
470
Delft stílusú gyermekpár. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
3128963
12041
470
Capodimonte kosár alakú váza. Jelzett, kis sérüléssel, m: 12 cm
3127879
12042
470
Drasche márványmázas váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3108950
12043
470
3160769
12044
470
3163003
12045
470
Meisseni pillangós vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF