Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3159660
12119
470
Antik japán szakés csésze alátéttel. Hajszálrepedésekkel, lepattanással, XIX. sz vége, d: 10 cm
3179595
12120
470
Porcelán patikai tégely, POLYCX 1500, jelzett, pattanással, m: 12 cm
3155356
12121
470
Aquincum kakas. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 16,5 cm 3075185
12122
470
3 db vegyes porcelán: fehér mázas gyerek, román kócsag figura, koboz formájú fedeles dobozka. Változó, sérült / javított állapotban.
2994097
12123
470
Kézzel festett porcelán asztali lámpa. Német, régi szövetes vezetékkel, nincs kipróbálva 16 cm 2925373
12124
470
3065426
12125
470
3 darab Aquincum kézzel festett váza, közte balatoni emlék, egyik repedt, m: 9,5-21 cm
3094882
12126
470
Német makkmintás ónfedeles sörös korsó. Jelzett, alján anyaghibákkal, m: 14 cm
2793084
12127
470
Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
3144300
12128
470
2200
Budapest Halászbástya ábrázolással bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 7,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF