Porzellan

Zahl der Lose: 382

Antik japán szakés csésze alátéttel. Hajszálrepedésekkel, lepattanással, XIX. sz vége, d: 10 cm
12119.

Rufpreis:
1 600 HUF

Porcelán patikai tégely, POLYCX 1500, jelzett, pattanással, m: 12 cm
12120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum kakas. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 16,5 cm
12121.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

3 db vegyes porcelán: fehér mázas gyerek, román kócsag figura, koboz formájú fedeles dobozka. Változó, sérült / javított állapotban.
12122.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézzel festett porcelán asztali lámpa. Német, régi szövetes vezetékkel, nincs kipróbálva 16 cm
12123.

Rufpreis:
2 400 HUF

12124.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 darab Aquincum kézzel festett váza, közte balatoni emlék, egyik repedt, m: 9,5-21 cm
12125.

Rufpreis:
1 600 HUF

Német makkmintás ónfedeles sörös korsó. Jelzett, alján anyaghibákkal, m: 14 cm
12126.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria porcelán tál, jelzett, kopott, d: 29 cm
12127.

Rufpreis:
1 800 HUF

Budapest Halászbástya ábrázolással bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 7,5 cm
12128.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF