Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3182390
12095
470
5 darab klf gyűjtői csésze alátéttel, közte cca 1900 Sarreguemines, 1-1 kis sérüléssel. 3182288
12096
470
3800
Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
3183910
12097
470
Royal Dux vágtató lópár. Jelzés nélkül, két láb restaurált, 25x20 cm 3183912
12098
470
2 darab antik német historizáló porcelán figura, egyik hiányos. Jelzett, 13x9 cm 3183939
12099
470
Staffordshire JR & Co. "India Flower" kínáló. Jelzett, repedéssel, 26x15 cm 3184166
12100
470
3 darab fehér porcelán ékszeres tálka, áttört díszítéssel, 12x8 cm
3184157
12101
470
Fehér porcelán teakiöntő és tejkiöntő. Jelzés nélkül, h: 15-24 cm
3184480
12102
470
3 darab fehér porcelán csésze + 3 darab alátét, klf darabok, d: 15 cm
3184188
12103
470
Német fedeles sörökorsó, oldalán szerelmespárt ábrázoló mintával, jelzett, m: 20 cm 3176876
12104
470
Satsuma stílusú kínai export váza, jelzés nélkül, m: 19,5 cm 3176880
12105
470
Világhy Kerámia: Anya gyermekével, jelzett, 9x10 cm
3176900
12106
470
Wedgwood 2 darab tálka, jelzett, d: 11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF