Porzellan

Zahl der Lose: 382

5 darab klf gyűjtői csésze alátéttel, közte cca 1900 Sarreguemines, 1-1 kis sérüléssel.
12095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
12096.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Royal Dux vágtató lópár. Jelzés nélkül, két láb restaurált, 25x20 cm
12097.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 darab antik német historizáló porcelán figura, egyik hiányos. Jelzett, 13x9 cm
12098.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Staffordshire JR & Co. "India Flower" kínáló. Jelzett, repedéssel, 26x15 cm
12099.

Rufpreis:
1 200 HUF

3 darab fehér porcelán ékszeres tálka, áttört díszítéssel, 12x8 cm
12100.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fehér porcelán teakiöntő és tejkiöntő. Jelzés nélkül, h: 15-24 cm
12101.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 darab fehér porcelán csésze + 3 darab alátét, klf darabok, d: 15 cm
12102.

Rufpreis:
1 400 HUF

Német fedeles sörökorsó, oldalán szerelmespárt ábrázoló mintával, jelzett, m: 20 cm
12103.

Rufpreis:
1 800 HUF

Satsuma stílusú kínai export váza, jelzés nélkül, m: 19,5 cm
12104.

Rufpreis:
3 000 HUF

Világhy Kerámia: Anya gyermekével, jelzett, 9x10 cm
12105.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Wedgwood 2 darab tálka, jelzett, d: 11 cm
12106.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF