Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3179740
12083
470
3200
Julien Rörstrand 4 darab dísztányér, 1978-1980, eredeti dobozokban.
3179652
12084
470
3800
Jelzett kínai famille rose mintás porcelán váza, m: 17,5 cm
3181658
12085
470
Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, törött, m: 30,5 cm
3181651
12086
470
2200
Hutschenreuther "A karácsony szentsége" mintás dísztál, jelzett, számozott, díszdobozban, d: 20 cm 3181879
12087
470
Zománcfestett kínai váza. Jelzett, m: 25,5 cm
3180866
12088
470
Schaubach Kunst labdázó puttó figura. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, ragasztott, m: 17,5 cm 3180880
12089
470
Gránit hal alakú kínáló. Jelzett, alján sérüléssel, 28x23 cm
3180876
12090
470
Drasche babázó lány. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 3180861
12091
470
Meissen hamuzó és kisváza. Jelzett, d: 9,5 cm, m: 5 cm 3180873
12092
470
Fasold & Stauch lány kecskékkel, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2966540
12093
470
Bavaria virág- aranyozott- és dombormintás asztalközép, matricás, jelzéssel, kis kopással, d: 24 cm 3001693
12094
470
6 darab porcelán figura, közte Bodrogkeresztúri kerámia pillangó, Drasche nyulak, Aquincum cipőfűző, közte pattogzásokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF