Porzellan

Zahl der Lose: 382

Julien Rörstrand 4 darab dísztányér, 1978-1980, eredeti dobozokban.
12083.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jelzett kínai famille rose mintás porcelán váza, m: 17,5 cm
12084.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, törött, m: 30,5 cm
12085.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hutschenreuther "A karácsony szentsége" mintás dísztál, jelzett, számozott, díszdobozban, d: 20 cm
12086.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zománcfestett kínai váza. Jelzett, m: 25,5 cm
12087.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schaubach Kunst labdázó puttó figura. Mázas és biszkvit porcelán, jelzett, ragasztott, m: 17,5 cm
12088.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gránit hal alakú kínáló. Jelzett, alján sérüléssel, 28x23 cm
12089.

Rufpreis:
1 200 HUF

Drasche babázó lány. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12090.

Rufpreis:
3 000 HUF

Meissen hamuzó és kisváza. Jelzett, d: 9,5 cm, m: 5 cm
12091.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fasold & Stauch lány kecskékkel, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
12092.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria virág- aranyozott- és dombormintás asztalközép, matricás, jelzéssel, kis kopással, d: 24 cm
12093.

Rufpreis:
1 000 HUF

6 darab porcelán figura, közte Bodrogkeresztúri kerámia pillangó, Drasche nyulak, Aquincum cipőfűző, közte pattogzásokkal
12094.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF