Porzellan

Zahl der Lose: 382

12058.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, 12x10 cm
12059.

Rufpreis:
1 800 HUF

Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
12060.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
12061.

Rufpreis:
3 000 HUF

Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
12062.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm
12063.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Japán itari váza, Matricás, jelzett, alján apró lepattanással 40 cm
12064.

Rufpreis:
4 000 HUF

Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm
12065.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
12066.

Rufpreis:
2 400 HUF

2 darab német porcelán tálka, egyik historizáló jelenettel, jelzett, kopással, d: 12-13 cm
12067.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Aquincum porcelán Nőnap 1969 feliratos virágos tálka. Kézzel festett jelzett, kopott + 1 kis porcelán dobozka 4,5 cm
12068.

Rufpreis:
2 800 HUF

12069.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF