Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824905
12058
470
3041704
12059
470
Bavaria matricás doboz, jelzett, kopott aranyozás, 12x10 cm
3139643
12060
470
2200
Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3149170
12061
470
Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
3149171
12062
470
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
3106453
12063
470
100
Wallendorf kínáló.Jelzett, kis kopással, d: 26,5 cm
3147864
12064
470
Japán itari váza, Matricás, jelzett, alján apró lepattanással 40 cm 3043275
12065
470
3800
Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm
2992059
12066
470
Japán satsuma jellegű váza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 21 cm
3025591
12067
470
600
2 darab német porcelán tálka, egyik historizáló jelenettel, jelzett, kopással, d: 12-13 cm
3024514
12068
470
2493432
12069
470
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF