Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3147915
11996
470
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, matricás, hibátlan d: 26 cm
3147690
11997
470
Budapesti Porcelángyár Finomkerámia Ipari Művek bonbonier, cca 1950, jelzett, hibátlan, 9,5x8,5 cm
3148854
11998
470
Villeroy & Boch porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
3149479
11999
470
3800
Epiag gyógyszertári porcelán tégely 1719-es formaszámmal jelzett, hibátlan 10 cm
3149010
470
2 db kínai porcelán maszk. festett, díszdobozban 5 cm
3144870
12001
470
Metzler & Ortloff éneklő csibepár. Jelzett, hibátlan, h: 9,5 cm
3177886
12002
470
cca 1900 Alteste Volkstedt táncosnő, szoknyáján hiányokkal, jelzett, m: 12 cm 3177883
12003
470
Volkstedt madár. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3179901
12004
470
Körmöcbánya talpas kínáló, jelzett, repedt mázzal, kis sérülésekkel, d: 26 cm, m: 13,5 cm 3179873
12005
470
Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, sérült, m: 11 cm
3179875
12006
470
Lladro ülő lány, jelzett, sérült, m: 24 cm
3179878
12007
470
The Leonardo Collection 2 darab bohóc figura, jelzett, hibátlan, m:16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF