Porzellan

Zahl der Lose: 382

11984.

Rufpreis:
6 000 HUF

11985.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
11986.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm
11987.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11988.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Mr. Pickwick felszólalása. Adams porcelán dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 27 cm
11989.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
11990.

Rufpreis:
4 000 HUF

11991.

Rufpreis:
4 000 HUF

Baba porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
11992.

Rufpreis:
4 000 HUF

3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig
11993.

Rufpreis:
4 000 HUF

Metzler & Ortoff lány libákkal. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11994.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db Limoges porcelán fali dísz. Matricás, jelzett, hibátlan d: kerettel 10 cm
11995.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF