Porzellan Zahl der Lose: 382
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3028213
11984
470
3104272
11985
470
3003567
11986
470
3200
Gerzit gyűjtői söröskorsó, körben biszkvit porcelán jelenetképekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 17 cm
3000105
11987
470
3200
Original Gerzit gyűjtői söröskorsó, oldalán képtáblákban biszkvit porcelán jelenetek, mohaszínű mázzal egybekötve, jelzéssel, hibátlan, m:18,5 cm
2824886
11988
470
3800
3124111
11989
470
Mr. Pickwick felszólalása. Adams porcelán dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 27 cm
3165885
11990
470
Antik fajansz rizstároló edény, fedővel. Jelzett, kis sérülésekkel, m: 18 cm
3166256
11991
470
3160627
11992
470
Baba porcelán teás készlet. Matricás, jelzett, hibátlan
3160654
11993
470
3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig
3147305
11994
470
Metzler & Ortoff lány libákkal. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3147911
11995
470
2 db Limoges porcelán fali dísz. Matricás, jelzett, hibátlan d: kerettel 10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF